Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #865077

Nagyon nehéz a helyzet!

Ha, nagyon szemetek, akkor a "iv" hullám háromszög is lehet!

https://invst.ly/ss98w


Egyébként a "b" hullám lehet Flat is, ami akár még a 3. hullám fölé is nyúlhat.