Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865121 Mr. 50% Előzmény: #865107

Lassan befejeződik az ék. Ha innen kitörne felfele, akkor hol lehetne a teteje? Van valami betöltetlen rés?

dax

#865110 Mr. 50% Előzmény: #865107

Szerintem egy mélyebb korrekció kezd előkészülni. Mondjuk rá is férne a piacra. Tippem, egy héten belül 12500 körüli szint lesz az alja.

dax

#865106 KB58 Előzmény: #865101

Azért ma délután 16 óra után nem mozgatják olyan fürgén, mint tegnap 12:45-től. Az algok vagy 22 óra után beejtik vagy viszik feljebb 13230 fölé.

dax

#865087 KB58 Előzmény: #865079

Köszönöm a tökéletes válaszod. Ez a baj a "b" hullámmal, így most nem merek rá shortot nyitni.

Most, hogy a SPuri index…

#865086 TrendMan

Most, hogy a SPuri indexet ismét felhúzták a napi mélypontról én azt mondanám, hogy holnap megy felfelé.

Igaz ezt a mai zárás még felülírhatja.