Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865081 Mr. 50% Előzmény: #865079

Ez szimpi, már csak azért is, mert ha a dax megveti a lábát 13000 felett akkor onnan csak nagyon nyomós indokkal hajlandó lemenni.

dax

#865077 KB58 Előzmény: #865076

Szia Lenthor!

Megvolt szerinted az általad reggelt jelzett kis "b" hullám teteje 13230 körül a legutolsó piros órás gyertyával és jönnie kell a "c" hullámnak lefelé vagy jöhet más is?


Most, hogy eladtam a fen…

#865065 TrendMan

Most, hogy eladtam a fent vett shortomat, akár mehetne fel.

Dupla alj?

dax

#865057 Mr. 50% Előzmény: #865055

Egyébként ma olyan jól esne egy short, de azt látom, hogy nem igazán akarja ezt a piac. Nehezen tudom elhinni, hogy 12730 -ig lemenne, sőt még a 900 alja is sci-fi nekem. Aztán persze minden lehetséges, meg annak az ellenkezője is.

dax

#865052 Lenthor Előzmény: #865051

Még 12.714-12.761 jó lenne!

https://invst.ly/srxeu

De, ha emelkedni akar, akkor gyorsan le kell tudni ezt a szintet, mert 12.900 felett csak bullish a DAX!

Viszont, ha "iv" hullám, akkor annak a-b-c hullámoknak kell lennie vagy háromszögnek.

Ha a-b-c, akkor idáig tartott az "a" , jöhetne fel a "b", majd le a "c"

Talán:

https://invst.ly/srxml