Szerintem igen. Egy 13500 szint még a héten egy felszúrással nem lehetetlen.
Szerintem igen. Egy 13500 szint még a héten egy felszúrással nem lehetetlen.
Ez szimpi, már csak azért is, mert ha a dax megveti a lábát 13000 felett akkor onnan csak nagyon nyomós indokkal hajlandó lemenni.
Nagyon nehéz a helyzet!
Ha, nagyon szemetek, akkor a "iv" hullám háromszög is lehet!

Egyébként a "b" hullám lehet Flat is, ami akár még a 3. hullám fölé is nyúlhat.
Szia Lenthor!
Megvolt szerinted az általad reggelt jelzett kis "b" hullám teteje 13230 körül a legutolsó piros órás gyertyával és jönnie kell a "c" hullámnak lefelé vagy jöhet más is?
Most, hogy eladtam a fent vett shortomat, akár mehetne fel.
Dupla alj?
Egyébként ma olyan jól esne egy short, de azt látom, hogy nem igazán akarja ezt a piac. Nehezen tudom elhinni, hogy 12730 -ig lemenne, sőt még a 900 alja is sci-fi nekem. Aztán persze minden lehetséges, meg annak az ellenkezője is.
Sziasztok, jó reggelt!
Lenthor, már meg volt a b hullám felfelé 13130-nál?
Még 12.714-12.761 jó lenne!
De, ha emelkedni akar, akkor gyorsan le kell tudni ezt a szintet, mert 12.900 felett csak bullish a DAX!
Viszont, ha "iv" hullám, akkor annak a-b-c hullámoknak kell lennie vagy háromszögnek.
Ha a-b-c, akkor idáig tartott az "a" , jöhetne fel a "b", majd le a "c"
Talán:

.... és ez lett belőle!
12.910 is elérve.
37 percig tartott az örömködés, hogy megmentették az emberiséget a Covid vírustól?