Latom mester, sajnos csunyan beneztem :( de van ez igy.
Latom mester, sajnos csunyan beneztem :( de van ez igy.
Bizom benne hetvegere tekintettel, ma is lemegyunk 19500rol, kb 18800-19000ig.
18700rol nyitva, 19500on zarva (19490en pontosan). Kozel alj, teto (egyenlore) Sajnos ezt a nyereseget a hati elviszi, ha minden igy marad. Szoval legalabb a brokim jol jar :D
Kib.tam velük jól, 100 felett toltam egy minimálpakk alatti vételt, már visszább is jött az árfolyam :))
2012-es számviteli tv változás:
"Alapítás-átszervezés
Az alapítás-átszervezés fogalma bővül az ásványkincsek kutatásának költségeivel, ha azokat a kapcsolódó beruházás, tárgyi eszköz bekerülési értékében nem lehet figyelembe venni, de azok várhatóan megtérülnek a kutatási tevékenység eredményeképpen kitermelt ásványkincs hasznosításából származó bevételekből."
Ez véleményem szerint azt jelenti, hogy az állam hivatalosan is kozmetikázni akarja a MOL beszámolóját 2012-től fogva...
Ide aztán mindent be lehet dugni költséget, ami várhatóan majd megtérül, aztán ha mégsem, akkor meg majd leírják néhány év múlva...
Szeretem ezeket az elemzéseket.
Ha emelkedett 3500 pontot 1 hónapon belül, akkor megy még 1500-at.
Kiváncsi vagyok 16.xxx nél mire ajánlgatták.
(tipp: 17.xxx alatt bear 150000-ig eshet...)
http://profitline.hu/technika/elemzes/255547
"Több napnyi hezitálás, konszolidáció után pénteken el tudott szakadni a 200 napos mozgóátlagtól, illetve a 19.000 forintos szinttől az árfolyam, sőt sikerült 19.500 forint felett zárnia. Ezzel megnyílt az út felfelé 20.900, illetve 21.000 forint irányába. Csökkenés során a 200 napos mozgóátlag már támasz."
Igen. Valamiért azt gondoltam fel fogják kötni, erre beverik. Fél óra alatt 500pont minuszt összehozni a nagy szakadásokkor is ritkán szokott.
Nyitóról long, otp-ben szintén. (Utóbbival kissebb pozicio)
igen jól emlékszel azt minusz 190000 zártam és képzeld szeptemberben zártam és decemberben pont annyin zárt mitahol szeptemberben én zártam...ja még az otit kell lerendeznem, de menni fog érzem és akkor kb 244.000 bukóval megusztam az egésszet amit az elmúlt évek plusszai befedeztek bőven sőt még a tavalyi évet is 56000 pluszban zártam...igazából a tavalyi nyereségem zöme ment rá, de voltam már majdnem 2 milla minuszban is összeségében