Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#570942 Euroman Előzmény: #570939

ugyan dehogy kell nyereséggel eladni...bármennyiért, aztán majd azt is az elmúlt 8-12-xx évre fogjuk, megyó-fletó-bajnai a főgonosz, geczy orbán pedig a világ legrendesebb embere, tele önfeláldozó lézeres arrogánsokkal....

Re: nincs cím

#570939 Kissherceg Előzmény: #570884

"imperial monetary forcesra és a pénzügyi körökre"

rajtuk kívül kevés szereplő van a tőzsdén, így komoly nyomás, hogy eladhatjuk a molt...

Tipikus fekete lovag történet lesz, egyezzünk ki döntetlenben.

"ha mondjuk a MOL elmenne"

Ott az a ha... gondolom nyereséggel is kellene eladni

Re: nincs cím

#570884 Előzmény: #570739

Nincs ebben semmi furcsa, csak szokatlan lehet azoknak, akik megszokták, hogy elég pár liberálkommunista párt és már demokrácia van, mert megszűnik az állam.

Ebben a kijelentésben ugyanis semmi más nincs, csak az, hogy ne tessék azt elfelejteni például a manyup vagyon visszaszerzését kótyavetyéknek nevezőknek, hogy bizony ez a tétel is meg van, és adott esetben ez is egyfajta tartalék, mint ami az MNB-ben van, csak ez osztalék formájában pénzt hoz, azért meg uzsorát kell fizetni.

Magyarán szólva ez is egy nyomásgyakorlás az imperial monetary forcesra és a pénzügyi körökre, hogy vegyék észre, hogy mostanra teljességgel reménytelenné vált Magyarország bedöntése, mert most már bármerre nyúl az ORSZÁG, akkor pénz van a kezében és nem csak adósság és kiszolgáltatottság.

Az pedig, hogy állam egyáltalán nem bigott, az pont nem probléma, ez pont rugalmasság és ezt pont egy tőzsdei forumon kellene a legjobban érteni. Így például azt is, hogy ha mondjuk a MOL elmenne és ezzel párhuzamosan vagy 4-500 milliárd államadósság is, akkor annyival csökkenne az adósságszolgálat is.

Végre kapitalista módon gondolkodik az állam és tulajdonosként cselekszik, erre megszóljátok érte :) Ejnye-ejnye :)

Re: nincs cím

#570868 Csilla76 Előzmény: #570846

szerintem van erre stratégiájuk, és többet tudnka a háttérben, mint amennyit mi látunk. Vityáék terveznek rendesen. és lehet, hogy csak jövőre adják el. pl január végén..majd meglátjuk.

Re: nincs cím

#570846 Frontin Előzmény: #570801

Szintén erre gondolok, bár abban már egyáltalán nem vagyok biztos, hogy ugyanazon az áron min amennyiért vették.

Re: nincs cím

#570801 Csilla76 Előzmény: #570740

szerintem ez pont arra vonatkozik, hogy ki fog törni a papper és jó áron túladnak rajta. rejtett üzi a sorok között. tutti ez lesz.

Re: nincs cím

#570769 Waszeitung Előzmény: #570740

Mikor lepusztulnak a piacok majd és kell a pénz piszkosul akkor nem lesz probléma több ezer forintos veszteséggel kiszállni darabonként gondolom,de piszkos kíváncsi leszek hogy azt miképpen kommunikálják...mert ha állami kézben marad akkor nem nagyon izgatna senki hogy 22500 környékén lebzselne,de ez egyenlőre nem úgy fest.

Vityáék vállalhatatlanul garázdálkolkodnak :(

"A nemzetgazdasági minis…

#570740 Fornit

"A nemzetgazdasági miniszter szerint a MOL-papírok segítségével relatíve olcsón lehetne forrást bevonni, amennyiben a külső környezet romlása miatt finanszírozási nehézség adódna."

Így kell tőzsdézni. :)

Re: nincs cím

#570316 Justice Előzmény: #570183

Jövőhét csütörtökön szállj le róla. Addig lesz kis emelkedés. 1€ ha bejön. :)