Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Vettem megint záróban. N…

#725227 Tapasz

Vettem megint záróban. Nem rossz ez az osztalékhozam.

Re: nincs cím

#724654 Pyxis Előzmény: #724624

Nem hittem volna, hogy az állami tulajdon, a korrupt, körözött vezér, az alacsony közkéz ekkora hatással lehet a MOL-ra.

Persze ne feledjük a bóvlit sem.

Nem valami lelkesek a be…

#724506 Tapasz

Nem valami lelkesek a befektetők. Mindenesetre én vettem ma is még 11975 ért. Nem rossz az az oszti, még mindig több, mint az Mtelekom-é. :-)

tegnap certivel vettem m…

#724042 Ibiza

tegnap certivel vettem molt..szépen visszarakták..de sztem csak a stopokért mentek vissza..

Re: nincs cím

#723891 Pyxis Előzmény: #723888

OV és bandája valóban szépen elintézte a BÉT papírjait, de szerencsére könnyen lehet külföldön is kereskedni.

Elég mélyre ütötték a MOL-t ahhoz , hogy beszálljak, talán most van esély némi emelkedésre is.

Re: nincs cím

#723888 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #723886

Attól tartok, hogy a Mol tulajok között léteznek olyanok is szép számmal, akik nem a vásárlás után "rövidesen" kezdtek el nyavalyogni, hanem csak 2-3 évvel a vásárlás után érzik úgy, hogy esetleg itt az idő egy kis nyavalygásra:-) DE! Természetesen jó lesz ez!:-)

Re: nincs cím

#723886 Pyxis Előzmény: #723843

A kisbüfik jelentős hányada nem bír nyugodtan ülni az instrumentumokban. Vásárlás után rövidesen elkezdnek nyavalyogni, hogy nem emelkedett a papír eleget.... A Portfolio-n is telesírják a fórumot minden egyes nap.

A gyors meggazdagodás módja, hogy lassan akarj meggazdagodni!

Ezt ne feledd!

Re: nincs cím

#723852 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #723846

Milyen rossz hír? Csak nem a horvátok "rezsicsökkentésére" gondolsz? A rezsicsökkentés szent dolog! Csinálhatják ők is. 12K felett akkor sem veszek! Engem nem b@sznak át! Még egyszer :-)

Re: nincs cím

#723843 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #723839

Ááááá, várjuk ki a végét! :-) Ha most valami csoda folytán megindulna akkor kénytelen lennék azt feltételezni, hogy direkt kiakarnak velem b@szni :-) De tőlem akár szárnyalhat is..van belőle néhány darab.