Igen, jó taktika...bevallom, én is főleg ezért vettem...a fene se gondolta, h így meghúzzák 1 nap alatt!
Igen, jó taktika...bevallom, én is főleg ezért vettem...a fene se gondolta, h így meghúzzák 1 nap alatt!
majdnem arra hajlok,hogy tartom osztalékig,már nem ugrálok.
vagy árfolyam vagy oszti vagy mindkettő.........vmi csak lesz.
Remélem holnap átlökik 400-on! Elmúlt pár nap forgalmilag sem volt rossz
szép lett.
12400 felett mindenképpen :)
na mindegy, hosszú még az év...
Hihetetlen...nem is értem...de benne vagyok full pakkal, így teccik :)!! Csak annyira megy, nemtom hol szálljak ki. Rövid távon 200 fölötti zárásnál még pár százas lehet benne vsz. Viszont ami zavar, h ez a Kva oti nem esik!!!
ehh.. ez most tényleg fáj :D
most már azért tényleg vegyél :)
:D:D high5
Ha nem is lesz meg a várt 25 % néhány hónapon belül, azért a 4,2%-os bruttó osztalék megmozgathatja néhány speki fantáziáját.
Na, ez is mehet az "utolsó tőzsdei hozzászólások" topicba :))
clash of titans :D
Amiből van nekem, abban a Matgab faktor nem játszik :D
leviszlek ingyen bényére :) ha tőkeáttétellel akkor fizetem a szórakozásodat is :D