Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#417544 Zotya32 Előzmény: #417543

még nem ütik le... majd ha 10k alá ment...

biztos az oroszok vannak a háttérben; eladták vityáéknak a molt, majd

összebeszéltek a többi nagytulajjal, és most adják-veszik maguk között egyre olcsóbbért... lenyomják az árfolyamot, közben vityáék kényszerhelyzetbe kerülnek itthon, és kénytelenek lesznek olcsóért eladni megint az állami pakkot, ők meg újra megveszik, és 5-10 év múlva a következő fülkeforradalom majd horribilis áron visszavásárolja....

Re: nincs cím

#417543 zeeh_ Előzmény: #417540

Elképzelhető, hogy lemennek 16k-ra a sok stop miatt, de nem hiszem, hogy a forradalmárok megengednének maguknak ekkora égést, hogy a sztárpapírjukon rövid idő alatt 140 milliárd bukó legyen. Pedig ez akkora labda lenne az ellenzéknek, mégsem ütik le...

Futik mínuszban, így esélyes lehet egy 16k stop kiszedő akció.

Re: nincs cím

#417536 zeeh_ Előzmény: #417413

"A tegnapi nagy pofon ellenére semmi váratlan nem történt, az árfolyam a 16.000-17.500 forintos sáv tetejéről visszatért a sáv aljára. Ez a sávozás mutatkozik már hetek óta. Mivel tegnap el is érte a sáv alját, így további esésre már nem számítunk, folytatódhat az oldalazás a kékkel jelölt csökkenő trendvonalig."

Ahogy vártuk. :)

Re: nincs cím

#417415 zeeh_ Előzmény: #417413

Illene holnap felfelé menni, persze nyitás után benne lehet némi para, de szerintem továbbra is sávozás (16000-17500) a műsor még egy ideig.

Re: nincs cím

#417413 Zotya32 Előzmény: #417406

ekkora esés után a felét csak visszaadja holnap, nem? 16600 körüli árfolyam benne van? vagy zuhanunk tovább?

Re: nincs cím

#417409 zeeh_ Előzmény: #417406

Vettem még egy adagot záróban 16150-ért.

Meglátjuk, mire lesz jó. :)

Továbbra is bízom a forradalomban és ebben a mocskos nyugdíjtőzsdében. :)

Re: nincs cím

#417401 Zotya32 Előzmény: #417391

vettem mol-t 15 db-ot, 16090-ért... holnap ebből így összeomlás lesz :)

re: forradalom ereje

Re: nincs cím

#417391 zeeh_ Előzmény: #417387

Forradalom miatt nem hinném, hogy hagynák nagyon beesni.

Jelenleg kb. -140 milliárd nem realizált bukó a forradalmi 500 milliárdos MOL vételen.

Re: nincs cím

#417387 Fornit Előzmény: #417384

Én reggel beálltam adni 17100 alá kicsivel. Úgy nézett ki az lesz a nyitó aztán valaki bedobott jópárszáz darabot az eladóira, így nem kelt el a shortom.

Hiszek az összefogás és …

#417384 zeeh_

Hiszek az összefogás és a forradalom erejében. :)

Beszálltam.

Re: nincs cím

#416693 zeeh_ Előzmény: #416691

Olvastam kb. bő fél órával ezelőtt. :)

Remélhetőleg a forradalom lendülete nem engedi meg, hogy ne törjön ki rövidesen. :)

Re: nincs cím

#416423 Fornit Előzmény: #416415

Húha, én nem tudom. Kb igen-nem 50-50 % :-)

Eladói oldal elég üres amit most látni.