Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #417581

Én 16300-on.

Jól értesültek tudnak valamit a 15:30-as beszédről? Azért ekkora zuhi kicsit túlzó MOL-ban a tegnapi nappal együtt.