12000-es szintekről írnak a szakik szerte a webes oldalakon... :)
ami aggaszt, hogy vmiért, a PETI kicsit lassan reagál a mol-os megbízások feldolgozására... a b-s papíroknál pikk-pakk megtörténik, itt meg másodpercekig nem történik semmi...
12000-es szintekről írnak a szakik szerte a webes oldalakon... :)
ami aggaszt, hogy vmiért, a PETI kicsit lassan reagál a mol-os megbízások feldolgozására... a b-s papíroknál pikk-pakk megtörténik, itt meg másodpercekig nem történik semmi...
el is adtam 16095-ért... megijesztett az a 8k 16100-on... mindegy, most 15850-re álltam, hátha öntik még tovább..
Ha a 16k nem tartja, akkor gondold at, meddig nezed lefele. :)
Nagyon nem akarják 16500 fölé engedni, szépen adagolták a pakkokat.
várjuk ki a végét. Ha napi maxra kötik záróban, nem kell elővennie :))
Bocsánat, ez nem a mol...
Holnap lehet, megint leküldik 16k-ra, esetleg alá, hogy jól betojassanak mindenkit.
Margaretta, amit betettél BUX chart, nem MOL. ;)
http://kepfeltoltes.hu/view/110816/BUX60_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
15900-ig lemehet, de aztán 17k fölé
Szinte szabályos hullámok
Egon holnap a mai 20.000 helyett előveszi a tegnapi 12.300-at :-)
Engem tegnap és ma is. :-/
Igazi szoptatós papír manapság.
16400-on állok... még... fél 3-as hírekre vajon mi lesz a reakció?
ez a papír bolond, miket mozog...