Mekkora taslit kapott
Mielőtt elmentem még 14900 tájékán volt.
Mekkora taslit kapott
Mielőtt elmentem még 14900 tájékán volt.
"Mostanában ha aranyhoz nyúlnék talán még az is szarrá változna."
Óvatosan pisiljél! :-)
Vááá, ezt nem hiszem el!
Erre beverik 14k-ig. Gyakorlatilag a nap üzlete lett volna a mol short...
pedig szép esés lett.
idióta napok vannak....
nem mertem nyitni egyik irányba sem, pedig mindkét irányban gondolkodtam
Én is zártam a shortot, 14800-->15.000(napi max)
Mostanában ha aranyhoz nyúlnék talán még az is szarrá változna.
:-(
legyen egy kevés long.
short zárva.
Ez kurvára fájt!
Nyitás után esélytelen volt zárni.
Amikor visszament lentről 14700-ra beraktam egy stoppot 14500-ra :((
http://profitline.hu/technika/elemzes/241795
"Nagyot botlott pénteken az olajvállalat árfolyama is, melynek során a 16.000 forintos szint elesett, ezzel kiesett a korábbi 1500 forintos (16.000-17.500) sávból. Ebből kifolyólag a várható célszint 14.000 forintnál várható."
"Brókerem szerint kint emelkedés várható"
Cseréld le a brokidat :-))
http://www.portfolio.hu/vallalatok/penzugy/citi_veszteseges_lehet_az_otp.155136.html
Jönnek a további limites napok?
15700-on elvitték
Brókerem szerint kint emelkedés várható