stop felhúzva 0 -ba
lehet, hogy fordul:)
stop felhúzva 0 -ba
lehet, hogy fordul:)
2% stop szintem általában
15300 a stop
de lehet, hogy mindjárt kivágom
Áááá már húzzák fel. Túl nagy a hurrá optimizmus. ;-)
15550 vétel, jövő hétre eltéve
stop 15450 alatt, ha még beszél a fidesz
100 milliárd alapból + 250 milliárd ÁFA, ez a 350 a minimum, de ennél valószínűleg több lesz.
15500 vajon kitart-e? Közel van és már látható.
Mekkora lyukat is kell idén betömni :-))?
Mai aljjal (15550) számolva azért -153 milliárd a Szurgut pakkon kemény dió.
Ebéd utáni szívatást érzek a levegőben. Vételi oldal elég gyenge.
legyen a benzin 100FT, a többit fizesse a mol. Beyújtom indítványnak.
Ez az amit nem tudok, és amig ezt lezúzták 16k-ra OTP-t békén hagyták. Aztán amig ez stagnált, öntötték azt. RG, MTel meg nyugton hagyva -1% alatt.
(Amíg nem jön a max 5ft ban rögzített percdíj, tradelőknek meg az ingyen nyugtató)