Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#491110 zeeh_ Előzmény: #491108

Beégett a GEM tömő rally. 200 fölé már nem nagyon fog menni szvsz, ott valahol lehet a teteje egy következő rally esetén alacsonyabb csúccsal.

Re: nincs cím

#491108 Zotya32 Előzmény: #490245

Cég Aj. Vétel

2012.03.19. 08:32:02

1 1 1 380 db 146 HUF

1 1 1 325 db 140 HUF

Eladás Cég Aj.

2012.03.19. 08:32:03

182 HUF 111 db 1 1

185 HUF 5 000 db 1 1

186 HUF 7 107 db 1 2

187 HUF 4 004 db 1 2

188 HUF 500 db 1 1

Re: nincs cím

#490245 akpo7 Előzmény: #490088

Tudja meg vki, h. ebben a cegben mi van es mivel foglalkozik??? Nekem gozom sincs mar, de majd megnezem. :)

Lám, lám, a GEM nagybefe…

#490167 zeeh_

Lám, lám, a GEM nagybefektető mesét nem sokan kajálták be a Genesis és CIG után.

173

-5,98%

Szvsz következő rally max. 190-195-ig fog menni, felette kitömve a nép.

Re: nincs cím

#490088 Fornit Előzmény: #490059

Ha a csak 10m ft feletti forgalmú papírokat nézem akkor ez a nap 2. vesztese (késleltetetten)

Re: nincs cím

#489736 Zotya32 Előzmény: #489732

kv.

emlékezz hogyan ment fel 400 fölé 150-ről.... volt kereskedés pár órán át, aztán kiakasztották, most is ez van, még talán betölti a rést, szóval nemsokára beöntik 190 környékére legalább... aztán felteszik 211re

Re: nincs cím

#489732 zeeh_ Előzmény: #489727

Szerintem nem. De semmi sincs kizárva.

Ha kitéptés lenne a cél, pufik nem ugráltak volna ki sorban.

Re: nincs cím

#489711 exmnbs1 Előzmény: #489705

a genyában azt hazudták lesz 1.gyár itt a befektető

aztán a 3. gyárra szállnak majd be és egyre magasabban

persze a minimális kritérium sem teljesült soha