http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/est_media_vizvalaszto_az_idei_ev
Beégett a GEM tömő rally. 200 fölé már nem nagyon fog menni szvsz, ott valahol lehet a teteje egy következő rally esetén alacsonyabb csúccsal.
Cég Aj. Vétel
2012.03.19. 08:32:02
1 1 1 380 db 146 HUF
1 1 1 325 db 140 HUF
Eladás Cég Aj.
2012.03.19. 08:32:03
182 HUF 111 db 1 1
185 HUF 5 000 db 1 1
186 HUF 7 107 db 1 2
187 HUF 4 004 db 1 2
188 HUF 500 db 1 1
Tudja meg vki, h. ebben a cegben mi van es mivel foglalkozik??? Nekem gozom sincs mar, de majd megnezem. :)
a forgalma elég nagy volt
nem kisröfik nyomták ma sztem
Lám, lám, a GEM nagybefektető mesét nem sokan kajálták be a Genesis és CIG után.
173
-5,98%
Szvsz következő rally max. 190-195-ig fog menni, felette kitömve a nép.
Ha a csak 10m ft feletti forgalmú papírokat nézem akkor ez a nap 2. vesztese (késleltetetten)
Lássuk, kaptam 180-ért.
kv.
emlékezz hogyan ment fel 400 fölé 150-ről.... volt kereskedés pár órán át, aztán kiakasztották, most is ez van, még talán betölti a rést, szóval nemsokára beöntik 190 környékére legalább... aztán felteszik 211re
Szerintem nem. De semmi sincs kizárva.
Ha kitéptés lenne a cél, pufik nem ugráltak volna ki sorban.