Re: nincs cím 2012. március 19. 8:38 zeeh_ Előzmény: #491108 Beégett a GEM tömő rally. 200 fölé már nem nagyon fog menni szvsz, ott valahol lehet a teteje egy következő rally esetén alacsonyabb csúccsal.