Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #489732kv.
emlékezz hogyan ment fel 400 fölé 150-ről.... volt kereskedés pár órán át, aztán kiakasztották, most is ez van, még talán betölti a rést, szóval nemsokára beöntik 190 környékére legalább... aztán felteszik 211re