Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #489732

kv.

emlékezz hogyan ment fel 400 fölé 150-ről.... volt kereskedés pár órán át, aztán kiakasztották, most is ez van, még talán betölti a rést, szóval nemsokára beöntik 190 környékére legalább... aztán felteszik 211re