A faktornak itt már nincs hatása... Ötöde pakk..... Töténelmi csúcson vette:((
A faktornak itt már nincs hatása... Ötöde pakk..... Töténelmi csúcson vette:((
Dobd lécci,mert nagy a baj :)
De amilyen mazochista vagy, még mindig bízol benne. Nem?
az eredeti pakk ötöde... Ami még mindig fájóan sok(k)
van az a pénz, amiért bármilyen kívánságot teljesítek! :-)
De itt mindenki annyira spúr, hogy így nem lesz belőletek soha milliárdos! :-)
ja, dobhatnád, hátha mennénk utána limittel :)
E-star felét meddig tartod? Tök jó kiszállási pont lesz lassan a 3500... :)
nem tudom, hogy ennek mi lesz a hatása.
Bux shortot is hasonlóan indítottam, ott is nyitottam 18k körül, aztán szépen esett 17k-ig, na gondoltam, akkor végre eltaláltam, rányitottam kétszer annyit és egyből ment fel 21k-ig...
Szóval nem tudom, csak azt, hogy a vége tuti szopás lesz! :-)
Ezt hogy értsük? kétlépcsős esés? vagy 5 %- os?
Épp továbbképzésen (interaktív tábla) ültem, mikor a hírt kaptam, és némileg növeltem a shortokat.
Jövök neked :)
Minden telekomot adj el, már eleget ültem benne.. :-)
igen, de ravasz voltam, mert csak fele annyit vettem, mint amennyit akartam...
Kemény egy tavasz lesz ez, ha a faktor tartja a formáját...
klasszikus értelemben a faktor leviszi a pozi értékét minimum 10 %-kal, aztán megy (ennél kisebb) pluszba. Ha nem zárja előbb.
Kérdés hogy aránylik az otp a hati shorthoz, melyik az "erősebb" iránymutató.
Bár a hati célár már megvolt, az akár eshet is.