Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#492740 matgab Előzmény: #492737

hát ha ez így megy tovább rá fogok szorulni, hogy legyen miből tőzsdézzek! :-)

Re: nincs cím

#492737 Liet_ Előzmény: #492725

Arra még nem gondoltál hogy pénzért tedd közzé a tradejeidet (Már látom magam előtt a reklámot: Fizess elő te is a Matgab faktorra,)? Lassan egész jól kereshetnél vele :)

Re: nincs cím

#492725 matgab Előzmény: #492570

E-star reloaded. 3795-ön, azonnal fordulni kezdett...

Szerintem a magyar fociválogatottat is a VB döntőre tudnám kijuttatni, ha végig ellenük fogadnék...

Re: nincs cím

#492272 matgab Előzmény: #490815

E-star eladásomat követő +10% emelkedés validálása megtörtént.

A faktor a legyőzhetetlen világhatalom az univerzum tengelyében!

Remélem mindannyian eltettétek az újabb 10% nyerőt!

Re: nincs cím

#490815 macika Előzmény: #490147

akkor ha jól értem a faktort a bux emelkedés marad és az otp-t kivéve az összes blu emelkedni fog lendületesen, otp meg oldalazásban marad?

Re: nincs cím

#490147 matgab Előzmény: #487500

ma délelőtt erősen remegett a kezem azon, hogy lezárjam a BUX shortjaimat és helyette vegyek OTP-t és akár Nutex-et is...

Aztán gondoltam, hogy ezek olyan erős vételi késztetések, hogy biztos csak a faktor játszik velem és hagytam inkább...

Mester! Tudom, nem vigas…

#487497 zeeh_

Mester! Tudom, nem vigasz, de én is ennél a kérdésnél pottyantam volna le, én se tudtam.

Re: nincs cím

#487008 macika Előzmény: #487001

nem is értem, hogy a búlvár shortfolio miért az olyan "gurukat" idézi mindig mint soros , fáber, meg roubini....

mikor itt van nekünk az igazi magyar gurunk

matgab guru )))

Re: nincs cím

#487001 kissat Előzmény: #486988

Hát még az változott, hogy ezt be is jelentetted. És így a topik lelkes közönsége (magam is) rommá adta a világ főbb pénzügyi piacait.

Re: nincs cím

#486988 matgab Előzmény: #486733

ezt az otp vételt is jól sikerült időzíteni.

Érdemes a 3 nappal ezelőtti és a mai hírek címeit ide másolni!

Az év legrosszabb napját zárták az amerikai tőzsdék

18:33 | Kiszivárgott: tovább gyűrűzik a svájci jegybankbotrány

18:07 | Súlyos kamatterhek nyomják a magyar adósok vállát

17:55 | Hanyatlik tovább a forint

Elvérzett ma a magyar tőzsde

17:05 | Brüsszel fél évet adott a magyar kormánynak

16:53 | Menekülnek a MOL kurdisztáni partneréből

16:03 | Mélyrepülésben az arany és az olaj

15:28 | Tovább esik az E-Star

15:00 | Az USA-ban is aggódnak a befektetők

14:40 | Csúszik a kormány hirtelen összeállított csomagja

Három napja:

Csaba László: IMF-megállapodás nélkül is javulhat a megítélésünk

Féléves mélyponton a magyar csődmutató

Csodát tett az EKB: felminősítették az európai bankszektort

Bődületes ralira számít a legendás magyar stratéga

Nagy pénzeket parkoltatnak a bankok az EKB-nál

Hanyatt-homlok menekülnek az OTP shortosai

Mi változott 3 nap alatt , azon kívül, hogy vettem OTP-t??