elképesztő...
3585
200 ft zakó, közeleg a szokásos -10%-hez
elképesztő...
3585
200 ft zakó, közeleg a szokásos -10%-hez
hát ha ez így megy tovább rá fogok szorulni, hogy legyen miből tőzsdézzek! :-)
Arra még nem gondoltál hogy pénzért tedd közzé a tradejeidet (Már látom magam előtt a reklámot: Fizess elő te is a Matgab faktorra,)? Lassan egész jól kereshetnél vele :)
Vedd vissza kérlek, hátha kapok még 3k alatt én is!... :)
ez kész :)
E-star reloaded. 3795-ön, azonnal fordulni kezdett...
Szerintem a magyar fociválogatottat is a VB döntőre tudnám kijuttatni, ha végig ellenük fogadnék...
E-star eladásomat követő +10% emelkedés validálása megtörtént.
A faktor a legyőzhetetlen világhatalom az univerzum tengelyében!
Remélem mindannyian eltettétek az újabb 10% nyerőt!
akkor ha jól értem a faktort a bux emelkedés marad és az otp-t kivéve az összes blu emelkedni fog lendületesen, otp meg oldalazásban marad?
ma délelőtt erősen remegett a kezem azon, hogy lezárjam a BUX shortjaimat és helyette vegyek OTP-t és akár Nutex-et is...
Aztán gondoltam, hogy ezek olyan erős vételi késztetések, hogy biztos csak a faktor játszik velem és hagytam inkább...
Mester! Tudom, nem vigasz, de én is ennél a kérdésnél pottyantam volna le, én se tudtam.
???
nem is értem, hogy a búlvár shortfolio miért az olyan "gurukat" idézi mindig mint soros , fáber, meg roubini....
mikor itt van nekünk az igazi magyar gurunk
matgab guru )))
Hát még az változott, hogy ezt be is jelentetted. És így a topik lelkes közönsége (magam is) rommá adta a világ főbb pénzügyi piacait.
ezt az otp vételt is jól sikerült időzíteni.
Érdemes a 3 nappal ezelőtti és a mai hírek címeit ide másolni!
Az év legrosszabb napját zárták az amerikai tőzsdék
18:33 | Kiszivárgott: tovább gyűrűzik a svájci jegybankbotrány
18:07 | Súlyos kamatterhek nyomják a magyar adósok vállát
17:55 | Hanyatlik tovább a forint
Elvérzett ma a magyar tőzsde
17:05 | Brüsszel fél évet adott a magyar kormánynak
16:53 | Menekülnek a MOL kurdisztáni partneréből
16:03 | Mélyrepülésben az arany és az olaj
15:28 | Tovább esik az E-Star
15:00 | Az USA-ban is aggódnak a befektetők
14:40 | Csúszik a kormány hirtelen összeállított csomagja
Három napja:
Csaba László: IMF-megállapodás nélkül is javulhat a megítélésünk
Féléves mélyponton a magyar csődmutató
Csodát tett az EKB: felminősítették az európai bankszektort
Bődületes ralira számít a legendás magyar stratéga
Nagy pénzeket parkoltatnak a bankok az EKB-nál
Hanyatt-homlok menekülnek az OTP shortosai
Mi változott 3 nap alatt , azon kívül, hogy vettem OTP-t??
Az már negyedelés lassan...