Re: nincs cím
matgab Előzmény: #486733ezt az otp vételt is jól sikerült időzíteni.
Érdemes a 3 nappal ezelőtti és a mai hírek címeit ide másolni!
Az év legrosszabb napját zárták az amerikai tőzsdék
18:33 | Kiszivárgott: tovább gyűrűzik a svájci jegybankbotrány
18:07 | Súlyos kamatterhek nyomják a magyar adósok vállát
17:55 | Hanyatlik tovább a forint
Elvérzett ma a magyar tőzsde
17:05 | Brüsszel fél évet adott a magyar kormánynak
16:53 | Menekülnek a MOL kurdisztáni partneréből
16:03 | Mélyrepülésben az arany és az olaj
15:28 | Tovább esik az E-Star
15:00 | Az USA-ban is aggódnak a befektetők
14:40 | Csúszik a kormány hirtelen összeállított csomagja
Három napja:
Csaba László: IMF-megállapodás nélkül is javulhat a megítélésünk
Féléves mélyponton a magyar csődmutató
Csodát tett az EKB: felminősítették az európai bankszektort
Bődületes ralira számít a legendás magyar stratéga
Nagy pénzeket parkoltatnak a bankok az EKB-nál
Hanyatt-homlok menekülnek az OTP shortosai
Mi változott 3 nap alatt , azon kívül, hogy vettem OTP-t??