Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #486733

ezt az otp vételt is jól sikerült időzíteni.

Érdemes a 3 nappal ezelőtti és a mai hírek címeit ide másolni!

Az év legrosszabb napját zárták az amerikai tőzsdék

18:33 | Kiszivárgott: tovább gyűrűzik a svájci jegybankbotrány

18:07 | Súlyos kamatterhek nyomják a magyar adósok vállát

17:55 | Hanyatlik tovább a forint

Elvérzett ma a magyar tőzsde

17:05 | Brüsszel fél évet adott a magyar kormánynak

16:53 | Menekülnek a MOL kurdisztáni partneréből

16:03 | Mélyrepülésben az arany és az olaj

15:28 | Tovább esik az E-Star

15:00 | Az USA-ban is aggódnak a befektetők

14:40 | Csúszik a kormány hirtelen összeállított csomagja

Három napja:

Csaba László: IMF-megállapodás nélkül is javulhat a megítélésünk

Féléves mélyponton a magyar csődmutató

Csodát tett az EKB: felminősítették az európai bankszektort

Bődületes ralira számít a legendás magyar stratéga

Nagy pénzeket parkoltatnak a bankok az EKB-nál

Hanyatt-homlok menekülnek az OTP shortosai

Mi változott 3 nap alatt , azon kívül, hogy vettem OTP-t??