jó vétel volt ez a Richter, csak 1 hónappal korábban vettem, mint kellett volna, hígitani meg nem akartam, pedig az is jó lett volna...
Még megy egy kicsit és eléri a beker áramat...:-)
jó vétel volt ez a Richter, csak 1 hónappal korábban vettem, mint kellett volna, hígitani meg nem akartam, pedig az is jó lett volna...
Még megy egy kicsit és eléri a beker áramat...:-)
http://www.origo.hu/itthon/20130702-tovabb-gyuruzik-a-keso-wizz-air-gepek-kalvariaja.html
Kibírja-e a wizzair augusztus végéig, így hogy befoglaltam 7 jegyet??
Vagy a görög államvédelem próbálja ilyen módon ellehetetleníteni a kiutazásunkat??
Hát az a plusz azért nem mindig igaz... sajnos
A faktor nem jó és nem rossz hanem van.
Matgab pozija hintát jelent.
Nagy bukóba megy, majd lezárja pluszban.
Hűha! :)
Akkor ez most jó vagy rossz az országnak a faktor szempontjából? :)
Ezt hívják faktornak, de nem vagy vele egyedül. Én eldöntöttem hogy ne mmegyek a saját fejem után hanem megjátszom azokat a kereskedési ötleteket amiket a KBC és az Erste szokott küldeni, szép hasznokat szoktak csinálni.
Megjátszottam a Lufthansa ötletüket, kistoppolt, megjátszottam az OTP-t, kistoppolt, a Nokiát már nem játszottam meg mert már nem volt arra szabad pénzem, az meg sztem töb mint 10%-ot is ment. F*sz ki van már ezzel a tözsdézéssel! :)
Szidom magamat mert van egy brókercég, aki valamiért rendszeresen felhív engem és mindig tuti tippet adnak, hogy mit csináljak és mindig megfogadom, hogy legközelebb tényleg meglépem az ellenkezőjét, de most sem tettem.
Ajánlották ők már a Facebook-ot jegyzésre, Seadrill-t, a múltkor 37e felett tuti richter vételt, most 3 hete a tuti otp long ajánlattal hívtak.
és mondom csak meg kéne lépni az ellenkezőjét, de ki a fax tudja, hogy mennyit nyomtatják még a pénzeket, vagy meddig hype-olják a részvényeket, csak nem shortolom be...
Mostanra meg szétnyertem volna magam...
aha matgab pakolja be a bőröndöket
ATHEX Composite Index - Greece (^ATH) -6.2%
kis brazil kirándulás? ))
http://www.portfolio.hu/vallalatok/szazezrek_az_utcakon_ver_folyik_a_stadionok_miatt.5.185604.html
meleg nyarunk lesz ha a faktor elkezd utazgatni ide oda ))
látom a híreket, gyanítom, hogy 1 hónapon belül utazik Kínába is, már tuti megvan a rep.jegye... :))
Régi, meg unalmas uborkaszezonos hír. mióta mondják már, aztán semmi nem történik. :-)
biztos ami biztos, ők se kockáztatnak már a faktor ellen )))
http://www.origo.hu/gazdasag/20130619-kivonulnak-gorogorszag-hitelezoi.html