Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#638598 matgab Előzmény: #632687

jó vétel volt ez a Richter, csak 1 hónappal korábban vettem, mint kellett volna, hígitani meg nem akartam, pedig az is jó lett volna...

Még megy egy kicsit és eléri a beker áramat...:-)

Re: kérdés

#635389 kissat Előzmény: #635164

A faktor nem jó és nem rossz hanem van.

Matgab pozija hintát jelent.

Nagy bukóba megy, majd lezárja pluszban.

Re: kérdés

#635164 walex Előzmény: #635152

Hűha! :)

Akkor ez most jó vagy rossz az országnak a faktor szempontjából? :)

Re: nincs cím

#632721 Janicroft Előzmény: #632687

Ezt hívják faktornak, de nem vagy vele egyedül. Én eldöntöttem hogy ne mmegyek a saját fejem után hanem megjátszom azokat a kereskedési ötleteket amiket a KBC és az Erste szokott küldeni, szép hasznokat szoktak csinálni.

Megjátszottam a Lufthansa ötletüket, kistoppolt, megjátszottam az OTP-t, kistoppolt, a Nokiát már nem játszottam meg mert már nem volt arra szabad pénzem, az meg sztem töb mint 10%-ot is ment. F*sz ki van már ezzel a tözsdézéssel! :)

Re: nincs cím

#632687 matgab Előzmény: #632624

Szidom magamat mert van egy brókercég, aki valamiért rendszeresen felhív engem és mindig tuti tippet adnak, hogy mit csináljak és mindig megfogadom, hogy legközelebb tényleg meglépem az ellenkezőjét, de most sem tettem.

Ajánlották ők már a Facebook-ot jegyzésre, Seadrill-t, a múltkor 37e felett tuti richter vételt, most 3 hete a tuti otp long ajánlattal hívtak.

és mondom csak meg kéne lépni az ellenkezőjét, de ki a fax tudja, hogy mennyit nyomtatják még a pénzeket, vagy meddig hype-olják a részvényeket, csak nem shortolom be...

Mostanra meg szétnyertem volna magam...

Re: nincs cím

#632624 macika Előzmény: #632489

aha matgab pakolja be a bőröndöket

ATHEX Composite Index - Greece (^ATH) -6.2%

Re: nincs cím

#632477 Zotya32 Előzmény: #632473

látom a híreket, gyanítom, hogy 1 hónapon belül utazik Kínába is, már tuti megvan a rep.jegye... :))

Re: nincs cím

#632316 Zotya32 Előzmény: #632315

Régi, meg unalmas uborkaszezonos hír. mióta mondják már, aztán semmi nem történik. :-)