Re: nincs cím
matgab Előzmény: #632624Szidom magamat mert van egy brókercég, aki valamiért rendszeresen felhív engem és mindig tuti tippet adnak, hogy mit csináljak és mindig megfogadom, hogy legközelebb tényleg meglépem az ellenkezőjét, de most sem tettem.
Ajánlották ők már a Facebook-ot jegyzésre, Seadrill-t, a múltkor 37e felett tuti richter vételt, most 3 hete a tuti otp long ajánlattal hívtak.
és mondom csak meg kéne lépni az ellenkezőjét, de ki a fax tudja, hogy mennyit nyomtatják még a pénzeket, vagy meddig hype-olják a részvényeket, csak nem shortolom be...
Mostanra meg szétnyertem volna magam...