Re: nincs cím 2013. július 11. 11:50 matgab Előzmény: #632687 jó vétel volt ez a Richter, csak 1 hónappal korábban vettem, mint kellett volna, hígitani meg nem akartam, pedig az is jó lett volna... Még megy egy kicsit és eléri a beker áramat...:-)