Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #632687

jó vétel volt ez a Richter, csak 1 hónappal korábban vettem, mint kellett volna, hígitani meg nem akartam, pedig az is jó lett volna...

Még megy egy kicsit és eléri a beker áramat...:-)