Re: CUR / EQM 2015. március 13. 15:28 Koffein Előzmény: #724010 most nézem sdrl szépen eltaknyolt óóó édes jó istenem ha az olaj 40alá benéz, akkor ez már bőven 5 alatt lesz jólárasítva... mod.: ami ennél jobban néz ki az a hero 6ról 0,3ig taknyolt... :D