Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: CUR / EQM

Koffein Előzmény: #724010

most nézem sdrl szépen eltaknyolt óóó édes jó istenem ha az olaj 40alá benéz, akkor ez már bőven 5 alatt lesz jólárasítva...

mod.: ami ennél jobban néz ki az a hero 6ról 0,3ig taknyolt... :D