Re: CUR / EQM
Bendeguz Előzmény: #724058nagy grat neked is! mit ad isten, pont Fiboig ment fel? Nocsak. Mondj még ilyen papírt, látom jó érzéked van hozzá :)
https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/03/04/mobileye-mbly/
nagy grat neked is! mit ad isten, pont Fiboig ment fel? Nocsak. Mondj még ilyen papírt, látom jó érzéked van hozzá :)
https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/03/04/mobileye-mbly/