Közelítünk az alsó céláramhoz. Zavaró, hogy ez az esés különösebb külföldi buli nélkül megy. Jönne egy rendesebb zakó kint akkor kellene 8 k alatt mászkálnia a tervek szerint . Olyan erősen kezdtük az évet aztán elgyengültünk rendesen.
Közelítünk az alsó céláramhoz. Zavaró, hogy ez az esés különösebb külföldi buli nélkül megy. Jönne egy rendesebb zakó kint akkor kellene 8 k alatt mászkálnia a tervek szerint . Olyan erősen kezdtük az évet aztán elgyengültünk rendesen.
Csuszának külön lehívható opciói vannak részesedés vagy forgalom függvényében
:-))
Én most vettem egy adaggal, 5230-on.
Stopot tettem alá.
vettem ma longot.
még délelőtt.
nem birtam ki.
Mozgásokra nem lehet panasz vsz. Ebben 2,5 hónapban fel le 10%-ok , napi több százalékos kilengések.
Nem rossz ez ha valaki lekereskedte, vagy buxban hasonló szép mozgás volt.
Vagy itt volt a Konzumos sztori azt nem követtem igazán mi zajlik zajlott ott. Mészáros minden nap bejelent valamit :) de nem vagyok képben az ügyben mik történtek csak láttam nagy limites bulik vannak. Kárpótlási jegy sülne már el inkább. :)
1. senki nem meri shortolni.
2. sokan nem mernek venni ennyiért, én sem.
3. sokan inkább német részvényeket vesznek, én is, főleg, hogy ugyanannyi a jutalék is már a Béta-n.
10 k közelében kezdek csak izgalomba jönni, vagy 8 k alatt. :) Most ez olyan teadélután jellegű motoszkálás itt.
De tényleg érdekes, hogy mikor a legnagyobb parák voltak 1 millió hsz aztán mostanra pangás mikor valami kis emelkedésféleség van. Bux is ATH-kon mozog . Úgy látszik megviselte az embereket a tőzsde vagy valami egyéb .
zártam egy longot:)
4.5% plusz, de sehol egy hsz. :-/
Hol vannak a régi idők? :-)
sokak,elemzések által várt 7900-8000ig ebben a körben? szerintem nem.
itt hamarosan rugó lesz felfelé,ugy mint utoljára 8500alattról indult lövés,egy nap alatt 3-4%plusz.
azután természetesen eshet,ha kedve tartja,mittomén.
van longom,de nem az utoljára beirt pozi,azt már dobtam bagóért.
Igaz, nem is figyeltem, most hogy ránéztem, ha vennék, 8k-ra állnék :)
Miért nem nézelődsz másfele, vannak eu-ba jobb lehetőségek is, mint az otp.. :)
:-) Az 6k alatti azért elég durva lenne. :-)
Na jó nem. Azért drukkolok, hogy keress rajta Csusza ;-)