parafadugó
7.000.- nél (most 4-5. a sorban) ajánlat 68.035.-db eladás
parafadugó
7.000.- nél (most 4-5. a sorban) ajánlat 68.035.-db eladás
Aki lát könyvet, megnézhetné, hogy mikkel állnak 7000 körül. Köszönöm.
10 napon belüli vételek, de főleg pár naposak.
Közben elment a következő adag is 988-on.
Még 3 dózis van hátra.
Szép volt ez is. Főleg, hogy kétszer ad, ki gyorsan ad. Egy hétig tartott?
:-D ne bosszants má'! Most örülök, ha kiszállok, és megnyugszom, utána ráérek tökölni.
6979-en újabb adag ment el. ( ~6700-ról)
és akkor most hogyan?7000 felett akarsz visszaugrani?:)
és még lassan is mondtam..:)
szeretik lopogatni az infókat mintha ők találták volna ki.. ezek 20éves tapasztalatok ezeket nem adom ,)
Nagy pénzzel vagy rajta? Megérdemled a nyerőt, jól láttad.
sokadszor irod:)
Nem tudsz belerángatni semmi hülyeségbe. Abba magamtól szoktam belemászni... :-)
Legkésőbb a mai zárás mindenképpen kiszálló kell legyen, ez a terv napok óta. de pont azon tökölök, amin te is, hogy nem leszek ezzel egyedül. Ezért -ha olyan a délután-, kicsit a dolgok elébe megyek.
Főleg, hogy dupla adagot vett meg a kedves rendszer 905-ön. Órákig nem jelezte vissza az ajánlatomat, erre beraktam még egyszer, azt már jelezte. Amikor meg bekattant a vétel, megvette mindkettőt, fura. :-/
Bár ez nem róssz ómen, a véletlen vételek eddig szinte mindig nyerőt hoztak. Tán most is...
Nem akarnálak belerángatni a hülyeségbe, de mai zárás az ha ki akarsz szállni jó időzítés lehet. :) Ha tényleg felkötik komolyabban.
Viszont azért az eladók is számítanak erre, hogy itt nagyobb forgalom várható, lehet ők is így időzítenek , hogy na majd egyszerre zárásban. Szóval érdekes lehet. Nehogy ellenkező előjel legyen a végén.