Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Aki lát könyvet, megnézh…

#765265 Csusza

Aki lát könyvet, megnézhetné, hogy mikkel állnak 7000 körül. Köszönöm.

Re: nincs cím

#765262 Csusza Előzmény: #765259

10 napon belüli vételek, de főleg pár naposak.

Közben elment a következő adag is 988-on.

Még 3 dózis van hátra.

Re: nincs cím

#765256 Csusza Előzmény: #765254

:-D ne bosszants má'! Most örülök, ha kiszállok, és megnyugszom, utána ráérek tökölni.

6979-en újabb adag ment el. ( ~6700-ról)

Re: nincs cím

#765233 Ibiza Előzmény: #765229

és még lassan is mondtam..:)

szeretik lopogatni az infókat mintha ők találták volna ki.. ezek 20éves tapasztalatok ezeket nem adom ,)

akkor itt van ibiza 950-…

#765227 Ibiza

akkor itt van ibiza 950-e..immáron sokadszor..

Re: nincs cím

#765223 Csusza Előzmény: #765220

Nem tudsz belerángatni semmi hülyeségbe. Abba magamtól szoktam belemászni... :-)

Legkésőbb a mai zárás mindenképpen kiszálló kell legyen, ez a terv napok óta. de pont azon tökölök, amin te is, hogy nem leszek ezzel egyedül. Ezért -ha olyan a délután-, kicsit a dolgok elébe megyek.

Főleg, hogy dupla adagot vett meg a kedves rendszer 905-ön. Órákig nem jelezte vissza az ajánlatomat, erre beraktam még egyszer, azt már jelezte. Amikor meg bekattant a vétel, megvette mindkettőt, fura. :-/

Bár ez nem róssz ómen, a véletlen vételek eddig szinte mindig nyerőt hoztak. Tán most is...

Re: nincs cím

#765220 banyaiz Előzmény: #765218

Nem akarnálak belerángatni a hülyeségbe, de mai zárás az ha ki akarsz szállni jó időzítés lehet. :) Ha tényleg felkötik komolyabban.

Viszont azért az eladók is számítanak erre, hogy itt nagyobb forgalom várható, lehet ők is így időzítenek , hogy na majd egyszerre zárásban. Szóval érdekes lehet. Nehogy ellenkező előjel legyen a végén.

Re: nincs cím

#765218 Csusza Előzmény: #765216

Kíváncsi is leszek a mai délutánra meg zárásra, mostanra eléggé nagy lett a pakk, már nem mindegy mi történik. Jól esne a lelkemnek egy jó kiszállás... :-)