Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#658429 exmnbs1 Előzmény: #658428

eetek-kel szembeni követelés csökkenése 0-ra 4.7mEUR-ról miért is????

Ciprus offshoreban miféle beruházás volt 7.8mEUR-ért?????

Re: nincs cím

#658417 exmnbs1 Előzmény: #658412

jogi költség 609K előtte 1m EUR

részvény fedezet biztosítási költség 444KEUR

ez Soósnak ment????

12. pont a resz és nrg bukcsi majdnem 1mrdHUF

ezt nyerte meg a visszaszerző eetek utód(((((((((((((((((((((((((((((

"Sajnos sokan vagyunk ak…

#658415 Kiss Zoltán

"Sajnos sokan vagyunk akik akkor mentünk oda a kislányhoz amikor nem akarta,vannak akik akkor amikor igen!Mi akkor dobtuk amikor akarta,vannak akik akkor amikor nem akarta!" :)

Persze,ha az e-start kislánynak tekintjük!Nyilvánvaló EX,hogy funda alapon igazad van-bárcsak hallgattam volna rád-de mások egész egyszerűen csak kereskedni akarnak"egy jó nagyot"!!!

Re: nincs cím

#658410 exmnbs1 Előzmény: #658405

az auditor a csődegyezség végrehajtásában lényeges bizonytalanságot lát

no és nem vizsgálta a hitelezői listát sem

Re: nincs cím

#658405 exmnbs1 Előzmény: #658403

6. pont szerint Ítélőtábla aug 30-án döntött

innen a bennfentes kereskedelmi információ és hathor 1-i színrelépése

majd a feljelentésbe be lehet írnia a pertársaságnak

Re: nincs cím

#658379 exmnbs1 Előzmény: #658374

12300-tól 80-ig elég sok ATL volt

nem nehéz kitalálni hússzoros hígításnál hogy nem az volt az utolsó

Re: nincs cím

#658373 Hathor Előzmény: #658368

nekem 8. Megy amig veszik. Amig limiten allnak a vevok, addig minek gondolkodni ilyeneken?

Re: nincs cím

#658372 exmnbs1 Előzmény: #658368

bárhonnan nyugodtan shortold be

lesz majd új ATL ahol zárhatod

úgy ahogy az SRV határidővel szemben is megtették

Re: nincs cím

#658369 Bendeguz Előzmény: #658348

oké, de ilyet a keg-re és a többi t katra is lehetett rajzolni. mondjuk azokban is volt pár triplázó rally.

Re: nincs cím

#658368 Zotya32 Előzmény: #658366

szép lesz ez az ekaki... kíváncsi vagyok mikor borul... mert fog, ez 100%. Csak ez a 3. napon lesz, ahogy általában szokás, vagy valóban rally jön jövő szerdáig... ?? re: 366 ft

Re: nincs cím

#658366 Hathor Előzmény: #658355

mondtam karos az egeszsegedre a tozsde..

Ne eroltesd.. Meg demon se..

Artalmas a bioritmusodra, es a szivmukodesedre..