Re: Nincs gáááááz! 2013. szeptember 4. 18:19 Hathor Előzmény: #656516 jaja ,-) A fordulat jele ott a charton, hogy pontosan melyik nap kezdődik, azt csak feltételezed. Ha ügyes vagy aznap, ha nem, hamarosan ,-) A gyorsulás beindult, ez yo jel.