Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Nincs gáááááz!

Hathor Előzmény: #656516

jaja ,-)

A fordulat jele ott a charton, hogy pontosan melyik nap kezdődik, azt csak feltételezed.

Ha ügyes vagy aznap, ha nem, hamarosan ,-)

A gyorsulás beindult, ez yo jel.