Re: nincs cím
exmnbs1 Előzmény: #656476"Bármilyen hihetetlen, ülnek még befektetők az E-Starban. Talán nem is spekulálnak rosszul, hiszen a 100 forint körüli szintről bármikor beindulhat egy hangulati rali. "
http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/felragyoghat-meg-az-e-star/