Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #667003

Fundás Mtelcsi lecsója beverésének nem örül?

Egyébként miért nem OTP topikba írja OTP kívánságát?

oda ilyeneket nem ír.. fél az OTP vevőktől?

:D