Re: nincs cím 2013. október 7. 15:36 Hathor Előzmény: #667003 Fundás Mtelcsi lecsója beverésének nem örül? Egyébként miért nem OTP topikba írja OTP kívánságát? oda ilyeneket nem ír.. fél az OTP vevőktől? :D