Re: nincs cím 2013. október 7. 10:39 Ibiza Előzmény: #666868 az 1mrd-os otp bukta miatt..meg a 20ft-os mtel osztalék..mol elnök kőrözés.. 500nál zártam a 880as shortom egy részét