Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

azért az durva,elnézve a kötéslistát, hogy egyedül tudnám mozgatni a piacot, ha esetleg bekattanék:)

annó 90-es évek végén nem gondoltam volna, hogy piaci tényező lehetek:)