Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

valahogy úgy érzem ebbe …

#654766 Borska

valahogy úgy érzem ebbe a hóvégi felkötésbe usa nyitáskor beleadnak, és visszaszórják

kiderül

....újabb shortokat nyit…

#654759 Borska

....újabb shortokat nyitottam

most már azért akad egypár, remélem lefelé tolják target 16200-500 as sáv

Re: nincs cím

#654755 Csilla76 Előzmény: #654747

ez hihetetlen, hogy a nagy esés óta nem történt semmi és nem tud semerre se menni ez a nyamvadék.

Re: nincs cím

#654746 Csilla76 Előzmény: #654744

az előbb meg nulla volt. ilyen nagy mozgások mellett vajon milyen magasra tud felszúrni ez a buxi?:-)

azért az durva,elnézve a…

#654588 Aptiti

azért az durva,elnézve a kötéslistát, hogy egyedül tudnám mozgatni a piacot, ha esetleg bekattanék:)

annó 90-es évek végén nem gondoltam volna, hogy piaci tényező lehetek:)

Re: nincs cím

#654585 Aptiti Előzmény: #654552

nekem teccik:)

ismét learatom a reggeli kis sortocskám gyümölcsét.

Soha rosszabbat.(napszám megvan)

Re: nincs cím

#654372 macika Előzmény: #654369

igen

remélem a súlyát csökkentik majd a ricsi előnyére

harmada a buxkosárnak vicc

Holnap hó vége, bizonyos…

#654366 gilgalad

Holnap hó vége, bizonyosan könnyen értelmezhető, logikus mozgások lesznek :-)

Re: nincs cím

#654322 macika Előzmény: #654312

gondoltam )

bár egyesek szerint a hatisok verrnek le direkte mindet, csőőőődddrreee ))