most kb. pont annyi....hát megint 19.000 felé nézegetünk...ebből nem akarnak engedni ezen a príma piacon..
most kb. pont annyi....hát megint 19.000 felé nézegetünk...ebből nem akarnak engedni ezen a príma piacon..
KT-nak 100 pont körül kell lennie a matek szerint
hát ez őrület...már majdnem megint 19.000 -en vagyunk...KT 180, ez tarthatatlan..mikor 30-40 pontnak kéne lennie a KT -nak kis túlzással....
mindjárt jöhetne egy 200-250 kontraktusos piaci ráadás.
megértem, mert nem akaródzik az esés
kinnti indexek már megint mennek minuszba..akkor itthon sem állunk meg 500 pontig
220pont ,jó az :) meg is van a -1,5% eddig oksi
nézzük bejön-e a további
Ja, használja valaki a Random NETBOON felületét?
3 napja trágya lett, és nem akarják benn megérteni. 2 éve ezt használom, rögtön minden infót láttam, sőt reál nélkül lehetett a reált kb kiszámolni és elcseszték.
Hát ha 180 db-ot vesznek piacin... Valaki vagy hülye, vagy pedig én vagyok az...
Azért igyekszünk kibekkelni a tennapi esést....
Ettől féltem, lehet kimaradtunk az esésből. Ha nyitva lettünk volna h-k már pár száz ponttal lejjebb járnánk.
Én is de akaratomon kívűl shortba áltam,, elfelejtettem, hogy eladáson volt benn 7 db. és rögtön shortba vágtam magam, amit rögtön megtetéztem egy plusz rossz döntéssel: ráadtam visszavét helyett mégegyszer 7 db-ot, aztán piacin kimenekültem 14 db-al.
o))
Nejem hívott 9 előtt két perccel mikor sokszor kértem: pont ekkor ne hívjon, naná hibáztam!
meg akarják venni most is..tisztán látszik....kinnti 33 pontos esésre rá se hederítenek....őrült piac..
azért szerintem félutánra beadják még.
Nyitóban akartam, nem jött össze, pedig 19k-ra állt sokáig.
azért 1% nem sok, 5-6 volna érdekes :)