Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#566577 BudFox Előzmény: #566519

most kb. pont annyi....hát megint 19.000 felé nézegetünk...ebből nem akarnak engedni ezen a príma piacon..

Re: nincs cím

#566271 BudFox Előzmény: #566191

hát ez őrület...már majdnem megint 19.000 -en vagyunk...KT 180, ez tarthatatlan..mikor 30-40 pontnak kéne lennie a KT -nak kis túlzással....

mindjárt jöhetne egy 200-250 kontraktusos piaci ráadás.

Re: nincs cím

#566070 BudFox Előzmény: #566044

kinnti indexek már megint mennek minuszba..akkor itthon sem állunk meg 500 pontig

Re: nincs cím

#566039 wizes Előzmény: #566021

Ja, használja valaki a Random NETBOON felületét?

3 napja trágya lett, és nem akarják benn megérteni. 2 éve ezt használom, rögtön minden infót láttam, sőt reál nélkül lehetett a reált kb kiszámolni és elcseszték.

Re: nincs cím

#566025 Fornit Előzmény: #566016

Ettől féltem, lehet kimaradtunk az esésből. Ha nyitva lettünk volna h-k már pár száz ponttal lejjebb járnánk.

Re: nincs cím

#566019 wizes Előzmény: #566002

Én is de akaratomon kívűl shortba áltam,, elfelejtettem, hogy eladáson volt benn 7 db. és rögtön shortba vágtam magam, amit rögtön megtetéztem egy plusz rossz döntéssel: ráadtam visszavét helyett mégegyszer 7 db-ot, aztán piacin kimenekültem 14 db-al.

o))

Nejem hívott 9 előtt két perccel mikor sokszor kértem: pont ekkor ne hívjon, naná hibáztam!

Re: nincs cím

#566016 BudFox Előzmény: #566009

meg akarják venni most is..tisztán látszik....kinnti 33 pontos esésre rá se hederítenek....őrült piac..

azért szerintem félutánra beadják még.