Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #566002

Én is de akaratomon kívűl shortba áltam,, elfelejtettem, hogy eladáson volt benn 7 db. és rögtön shortba vágtam magam, amit rögtön megtetéztem egy plusz rossz döntéssel: ráadtam visszavét helyett mégegyszer 7 db-ot, aztán piacin kimenekültem 14 db-al.

o))

Nejem hívott 9 előtt két perccel mikor sokszor kértem: pont ekkor ne hívjon, naná hibáztam!