Re: nincs cím 2012. október 24. 15:25 BudFox Előzmény: #566191 hát ez őrület...már majdnem megint 19.000 -en vagyunk...KT 180, ez tarthatatlan..mikor 30-40 pontnak kéne lennie a KT -nak kis túlzással.... mindjárt jöhetne egy 200-250 kontraktusos piaci ráadás.