Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #566191

hát ez őrület...már majdnem megint 19.000 -en vagyunk...KT 180, ez tarthatatlan..mikor 30-40 pontnak kéne lennie a KT -nak kis túlzással....

mindjárt jöhetne egy 200-250 kontraktusos piaci ráadás.