Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: ds

#548233 Ricsi Előzmény: #548225

Néha olyanokat írsz...

A dax 1 hónapja 7K körül mocorog. Nem erőszakolják ezt sehová, megállt és kész. 08. 03-án felment 300 pontot majd 6 900-ig, azóta itt ácsorog. Megjegyzem, ma is volt 6 900, szóval semmi nem történik.

A bux mit csinált az elmúlt 1 hónapban? Aki tudja, adja meg nekem a választ, köszi:)

Re: ds

#548225 BudFox Előzmény: #548103

erőszakolják fölfele az indexeket...már-már tökéletlen módon.....ez se normális szerintem...de hát a piac az úr.

ez esni nem akar,bezony …

#548204 Borska

ez esni nem akar,bezony nagyon nem,röhejes de ismét a shortzáráson agyalok,ökör aki a csordával szembemegy.....

Re: ds

#548188 BudFox Előzmény: #548094

de azért profi módon tudnak kamuzni, mert a sok befektető eddig mindent megkajált :D

Re: ds

#548100 Ibiza Előzmény: #548094

prompt jelentése gyors pontos azonnali..ezért kaptál egy gyors pontos hati két oldalt.. de bocs máskor nem fordul elő..

ds

#548087 Waszeitung

Promt,hatit tudna vki mondani? Thx...

Amúgy leminősítésekre röppenés szokott lenni,bár bukórepülést nagyobbra értékelném.

Re: nincs cím

#548082 BudFox Előzmény: #548079

Igen...igy harcol USA az EU ellen....mert hát USA nagyobb xarban van mint mi....de csak igy tud USA talpon maradni, hogy elhiteti a világgal hogy az EU -ban most még nagyobb bajok vannak..

Valamivel el kell terelni a figyelmet a saját problémáikról - pénznyomtatás / államadósság

Re: nincs cím

#548077 BudFox Előzmény: #548063

Igen..láttam én is...

szerintem ez csak amolyan fenyítés az USA részéről, és a figyelmeztetés az EKB -nak szól Draghi -nak.....hogy csütörtökön észnél legyen hogy mit csinál vagy leminősítik az egész Eu -t....

gazdasági világháború van kéremszépen....majd csak utólag látja át sok ember...

Re: nincs cím

#548075 Ibiza Előzmény: #548051

ezek tények..a feltételes mód..a történtek után "megvalósul e" miatt alakult ki..olvass utána..

az érdekes az..kiszivárogtatták az ügyletet török oldalról.. vajon miért..kui prodeszt..

Re: nincs cím

#548069 Arsene Lupin Előzmény: #548063

Szerintem ezt nem a Világgazdaságból tudják meg a piacok, és tegnap már nagyjából beárazták a hírt.