Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #548063

Igen..láttam én is...

szerintem ez csak amolyan fenyítés az USA részéről, és a figyelmeztetés az EKB -nak szól Draghi -nak.....hogy csütörtökön észnél legyen hogy mit csinál vagy leminősítik az egész Eu -t....

gazdasági világháború van kéremszépen....majd csak utólag látja át sok ember...