Re: nincs cím
Borska Előzmény: #548024"török broki cég bocsátotta volna ki..és azeri olajpénzen vették volna"
minden lehetséges ,de picit sok a volna
a volna a ha a majdnem és az éppenhogy pedig a nincs testvérei,nem beszélve erről a filmbeillő túszdrámáról,amiben az azeri 007-ért milliárdokat fizetnek,szerintem felfujt alaptalan sztori
...emellett pedig ismét csak fejethajtani tudok az aktuális politikai irányvonal és a keleti nyitás elött, a lehető legjobb körökből választunk barátokat....még a pikantéria és a teljesség kedvéért lehetne egy radikálisabb kóreai testvérvárosunk is ,ahová kiutazhatna a hazai delegáció pár hétre tanulni