Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Jégállomás Fagyizó

Hathor Előzmény: #395897

Mercurius:

régen láttalak, még talán az első évben, utána jól eltüntél, jó témát dobtam most fel, örülök, hogy megjelentél.

Köszönöm a választ! Teljesen egyet értek, korrekt a leírásod. Köszi.

Érdekeségképpen leírom, hogy voltam ma lakást mutatni Budán Móricz Zsigmondnál, és most nem az Alee-ban fedeztem fel Gelatot, hanem már mellette is nyitott egy utcai üzlethelység a Bartók Béla-Lágymányosi sarkon. mondanom sem kell, a hidegebb esős idő ellenére is minden asztal foglalt volt. Gyönyörűen csillogó pult, iszonyat feltöltve egzotikus gyümölcsökkel a fagyis pultban található fagyis tégelyek. Elég jó a látvány meg a fagyi is jól néz ki. Ügyféllel voltam, így nem tértem be fagyira, de leskubiztam az árakat, egyedi akciót hirdet!

1gombóc: 210FT

2gombóc: 400FT

3gombóc: 570FT

4gombóc: 720FT (azt hiszem, így volt a 4gombócos).

Nem rossz. Jövőre már kitaláltam egy nagyon ütős fagyis+valami más termék boltot, és a láncolat nevét is.. :)) szerintem rohadt jó! Ma ott pattant be a szikra! :)

Hiába.. kilépek a gép mellől máris ragadnak rám a dolgok az utcán, na persze nem csak a koszra gondolok :DD

Ja és nem durva Mercurius, hanem drága :D

én az összes hazai fogyasztói árat túl magasnak találom!!

A 300Ft-os kenyértől, a 250Ft-os tejen kersztűl a 370forintos benzinig.

Észre kéne venni, hogy ez nem nyugat, ez a balkán, itt nincs ugyanannyi fizu, mint németeknél, sogóréknél, és majd alacsonyabbak az élslmiszer árak..

Itt lehúzás van csak! ,-)