Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Szánalmas.

#99001 Mercurius Előzmény: #98991

Hehe, eddig napokon keresztül kitárazásról beszéltél itt, most meg az ellenkezőjéről... pszichiátriai eset vagy.

Re: Szánalmas.

#98999 Gazdagodó Előzmény: #98986

igen, de én arra gondoltam hogy valszeg van egy X összeg a cadizi munkahelyteremtésre és

ha egy cég ígérget valamennyi munkahelyet meg beruházást akkor azt odaadják neki.

ez elkülönített célösszeg az államtól, nem valami nagy adomány külön a genesisnek.

gondolom sok egyéb cég is kap.

az érdekes az lesz ha réjönnek hogy a genesis egy kamu, sosem akart gyárat.

és ha nem fizetik vissza a kölcsönt akkor mi lesz?

megy a fund meg rényi a börtönbe mint madoff?

Re: Szánalmas.

#98986 exmnbs1 Előzmény: #98972

Pontosan így van az állam pénzével könnyebb nagyvonalúskodni

Kockázatvizsgálat és kenőpénz fordítottan arányos

Re: Szánalmas.

#98980 Gazdagodó Előzmény: #98967

hehe.

lehet hogy ez a kölcsön is kb annyira igaz mint a mára termelő gyár.

ja, és a kérdésre válaszolva: majd 100 alatt kiszórják a lúzerek.

Re: Szánalmas.

#98972 Gazdagodó Előzmény: #98946

ez amúgy szerintem nem így megy.

vannak kormányzati szabad pénzek régiónként pl. munkaerőpiacot / munkanélküliséget figyelembevéve, és ezt mindenféleképpen kiosztják valakinek.

Re: Szánalmas.

#98970 exmnbs1 Előzmény: #98953

Ha kilopják az nem 150 huf rv-enként, mint ahogy az sem, ha eladják hitelestől

Re: Szánalmas.

#98965 Mercurius Előzmény: #98946

IGEN! Tegnap láttam is álruhában II.János Károlyt a SzentIstván krt.-on. hajléktalannak álcázta magát... :-D

Ha az állami pénzek olyan könnyű prédák, eddig miért nem kaptak előre kp.-ban támogatást, és miért csak utófinanszírozásra van lehetőség?

Re: Szánalmas.

#98962 exmnbs1 Előzmény: #98929

gazdi, itt valakik veszegettek múlt héten erre a hírre. Hol tudják kiszórni???

Re: Szánalmas.

#98959 Mercurius Előzmény: #98934

Nem ez a helyzet. Kialkudtam egy autóra hitelt, mindenféle extrákkal megjött az autó, nem kell rá 3 évet várni a Merkúr telepen. Viszont nincs pénzem az egész autóra, így megveszem céges autónak úgy, hogy enyém a cég 49%-a és 51% pedig azé, a pofájé aki betolja a pénzt, és most kell neki az autó. Viszont azon mey a vita, hogy ki fog az anyósülésen ülni, és mennyit... a hiteltörlesztést viszont a közös cég fogja állni...

képletesen szólva...

Re: Szánalmas.

#98953 MrApricot Előzmény: #98934

tényleg nagyon össze vagy zavarodva..

tegnap még te kiabáltál, hogy ezt is csak ki akarják majd lopni a cégből, most meg azt bizonygatod hogy az nem fog menni.. holott egyedül te kattogtál ezen, tehát most a saját rémképeddel viaskodsz, még véletlenül sem Mercurius-szal

..ha nem tűnt volna fel:))

Re: Szánalmas.

#98950 Mercurius Előzmény: #98907

Összefoglalva exmnbs szerint a helyzetet: A spanyol kormányt megvezette a Genesis Energy, de még 1,5 éve, és a spanyol sajtó azért nem cikkezik a hírről, mert ők tudják a valódi igazságot.

:-D

Re: Szánalmas.

#98946 exmnbs1 Előzmény: #98933

Az egész spanyol kormány rongyos 4.5m EUR kihelyezési kockázatait mérlegeli, János Károly királyt beleértve

Az állami pénzek a legkönnyebb pénzek

Re: Szánalmas.

#98934 exmnbs1 Előzmény: #98725

Merc, tegyük fel besétáltál egy autószalonba tavaly és 0 önerővel "vettél" egy autót hitelre.

A kapuban eladod. Megkapod az árát.

A vevőd pedig fizeti a hitelt helyetted??????

Re: Szánalmas.

#98933 Gazdagodó Előzmény: #98901

semmit sem veszthetnek szerintem.

ja, és talán az is benne van hogy még nem ismerték fel a magyar mutyit és nagy tőzsdei átverést.

jóhiszeműek szerencsétlenek...