Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

tegnap visszavettem vala…

#948616 Ibiza

tegnap visszavettem valamennyit, most eladtam összeset pedig van magasabbról is, de mesterségesnek tűnik ez a vételi erő.
jó ez 10% os napok de lesz 4 napos ünnep, oroszoknak most már mindegy valami keményet kell lépni.

itt a 11k dugasz vételi …

#943361 Ibiza Előzmény: #942974

itt a 11k dugasz vételi oldalon,, ilyenkor szokott hirtelen kiugrani és beállni eladónak

beraknak egy nagy dugasz…

#942974 Ibiza

beraknak egy nagy dugaszt/támaszt 11kra ha átszakad akkor 750ig meg sem áll, persze a vételi erőtől függ attól ki mekkorára átlagolja a beszerzését 11k 10,5k ...

szerintem a shortosokat …

#942756 Ibiza

szerintem a shortosokat szopatják, kattognak a stopok.

11knál eladtam a pluszos…

#942683 Ibiza

11knál eladtam a pluszosokat. Pedig nagy vételi erő van de ez csak otp vezérek meg csányi fióka..
Napon belül visszaveszem ha megéri

Q4

#928280 Ibiza Előzmény: #928101

szerintem választások előtt biztonságba helyezik amit lehet, kifizetik osztalékokat, a saját cégekből is kiveszik az osztalékokat. (mondjuk nem értem, szja-t 1számjegyűre igérték, osztalék olcsóbb lenne) Ha neadjisten a siserehad nyer választást az nekimegy mindennek, vérszomjas és pénzéhes csürhe lesz.

Hektikus mozgások lehetnek, atomerőművet elfoglaltak oroszok, nyílván nem szétlövik (hacsak nem ukránok) hanem leállítják az energiaellátást, de elfoglalnak vélhetően minden stratégiai pontot. De befigyelhet egy hétvégi megegyezés.
Szerintem sokan kitáraznak pénteken.
Ma csak néztem mint sülthal, 11750 körül ráadtam volna a meglévő pakk mennyiségével. viszont venni meg csak 9500 vagy az alatt vennék.

Q4

#928101 Koffein Előzmény: #928070

Ha jól értem Ukrajna a csoport eredményének a 7,9%-ét teszi ki, Oroszország meg 7,6%-át.

+ oszti kérdéses, de Csányi nagyon kiszeretné fizetni e szerint:

"A 2019-2020. évi eredmények után elkülönített 119 milliárd forintnyi osztalék kifizetését továbbra is indokoltnak tartja a menedzsment, erről és a 2021. évi eredmény után javasolt osztalék nagyságáról az Igazgatóság márciusi ülésen fog döntés születni, az orosz-ukrán konfliktus alakulásának függvényében."

Q4

#928070 Ibiza Előzmény: #928043

én még ott tartok 40mrd/név a nyereség :) ebben nem látszik nyílván a háborús helyzet. Ukrán rész amúgy is 20% alatti és tán nem is nyereséges. (KV előtt nem olvasom el :)

igen, egy darab 1:10-es …

#924456 matgab Előzmény: #924443

igen, egy darab 1:10-es split volt 2002-ben...

Emékszem, akkor mondták is anno, hogy soha nem lesz megint 2000 forint az OTP...