Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: A genyóka vége.

#95787 exmnbs1 Előzmény: #95748

Nem véletlen raktam be, úgy tűnik, nincs pardon a Cibnél. 7m cash ha elfogy, onnan repülhetnek

Re: A genyóka vége.

#95748 Mercurius Előzmény: #95679

Légyszives ne reklámozd itt a PF fórumot, legfőképp, ha nincs benne érdemi információ, csak a szokásos saját és opponenseid csatározásai. Én hetek óta nem olvasom, most beleolvastam, azt hittem volt valami új, de semmi... nem vagyok rá kíváncsi 2 helyen...

A CIB-bankos cikk jó volt, de semmi köze a Genesishez. Kifejezetten szánalmasnak találom, hogy minden negatívumot próbálsz a Genesishez párosítani, amivel az valaha is érintőleges kapcsolatba került. Ennyi erővel BKV-s, Centrum Parkolós, ELMŰ-s, Vízművekes, Önkormányzatos stb. botrányokat is kapcsolatba hozhatnál a céggel...

Re: A genyóka vége.

#95679 exmnbs1 Előzmény: #95615

Nagy disznóság készül már megint, olyankor szoktak ilyeneket írkálni PF-en.

Re: A genyóka vége.

#95615 Mercurius Előzmény: #95612

Volt... és nem Rényi... lehet találni portfolio.hu-s Novotrade fórumokat 10 évvel ez elöttről... érdekes beleolvasni... már akkor is voltak kisbüfik...

Re: A genyóka vége.

#95611 Mercurius Előzmény: #95591

Csinált már ilyet, csak az a kérdés mi számít olcsónak, az 500 vagy a 67...

Ha tényleg megvennék ezeket a leányvállalatokat, most már ugye mind a hármat, semmi sem maradna a cégben újra, így akár vissza is szerezhetné azt. Aztán lehetne átnevezni... mondjuk BumerángEnergy-re például... ;-D

A csőd az az eshetőség, amitől nem tartok...

Volt egy ismerősöm, aki anno állítólag 100 Ft körül halászgatott össze a papírból... elég szépen keresett rajta.

Re: A genyóka vége.

#95602 exmnbs1 Előzmény: #95586

gazda 50m-ről már szó sincs, csak 2.35m USD-ról, dehát az sem jött össze

Fundnak pedig onnan lenne a pénze, hogy Cogencos kölcsönad neki

Persze ez semmi az 1mHUF-os tartzáshoz képest....

Re: A genyóka vége.

#95592 Gazdagodó Előzmény: #95590

nézd, én valami olyasmire emlékszem hogy a kettő között volt valami összefüggés,

de annyira nem érdekel hogy utánnanézzek.

természetesen feltölthetik a kiürülő kasszát, mindenkinek szíve joga halott üzletekben elherdálni a pénzét, de mivel a helyzet kilátástalan ez nekem már megint csak egy orbitális mutyinak tűnik.

kérdés van-e még aki beveszi a trükkjeiket.

és nagyon elegem van a válság kamuból.

semmi köze a válsághoz, a válság előtt is csak bénáztak,

csakúgy mint az egéász magyar ország az sem a válság miatt van a trutyiban hanem az mszp-szdsz miatt már 20 éve, de nem politizálok itt.

A VÁLSÁG AZ EGY KAMU.

(ja és itt most nem térnék ki azon összeesküvés elméletekre amik nem szólnak válságról amcsi-világ viszonylatban sem, csak jól megszervezett globális banki-pénzügyi manőverekről)

Re: A genyóka vége.

#95591 BudFox Előzmény: #95587

szóval 6 % mindössze ?...hmm...lehet olcsón akarja visszaszerezni ? aztán majd 2 év múlva bejelent valami új bizniszt ? és indul 2000 -re ?

Re: A genyóka vége.

#95590 Mercurius Előzmény: #95589

Nem, a jegyzés már több mint egy hete zajlik, semmi köze a cogenco -s határidős bizniszhez. Tőkepótlás, és kassza feltöltés a lényege.

Persze hogy nem jegyez senki a Fundon kívül. Hülye lenne aki ezt tenné olyan áron.

És persze hogy nem a gyárra valót tolják be, mert nincs nekik annyi. Sokra nem mennek vele, de túlélnek.... és a válságban ez a lényeg.

De ne témázzunk olyasmin, ami le van írva feketén fehéren, s én elolvastam, Te pedig nem...

Re: A genyóka vége.

#95589 Gazdagodó Előzmény: #95588

bruhaha, lol, lol, rotfl, rotfl, ltd, ltd.

nem úgy volt hogy annak feltétele a cogenco biznisz?

arra viszont fogadni merek hogy a kutya sem jegyez a fundon kívül.

ők meg ha van pénzük akkor bármit trükközhetnek, de nem látom értelmét.

ha van pénzük, amit kétlek.de azzal a kis összeggel úgysem mennek sokra.

mert már ne haragudj, ha lenne pénzük nem kezdték volna el régen a gyárépítést saját erőből?kivárják míg minden határidő, támogatás, állami pénz elúszik?

gondolkozz már.

Re: A genyóka vége.

#95588 Mercurius Előzmény: #95586

Egyet ne felejts, a garantált jegyzés és tőkeemelés jelenleg is zajlik 3euron, miközben az árfolyam ~2euro. A csőd nem most lesz...

Re: A genyóka vége.

#95587 Mercurius Előzmény: #95580

A céget lényegében már eladta, 6% az övé csak, így most inkább a visszaszerzése van soron leginkább... ;-) Utána jöhet a kitalál még valamit verzió...

Re: A genyóka vége.

#95586 Gazdagodó Előzmény: #95580

már régóta nincs.

valamikor néhány hónapja belevettem amikor lement 500-ra aztán felhúzták 700-ra,

na nem hazudom hogy alul vettem és felül adtam, valami 80 Ft körül fogtam /részvény ha jól emlékszem.

ez még a cogenco kamuzás előtt volt valamikor.

azóta én már tuti bele nem veszek, főleg most meg már hogy lejárt az utolsó határidő.

a gáz az hogy rényi mit tud most kitalálni?

semmit, ki hisz neki?

senki.

volt egy határidő , de már az is arra hogy mindent eladnak.ez a cogenco sunyi ügylet.

de ez sem jött be a második határisőre sem, a nagy befektető nem volt képes ennyi isőd alatt 50 millka dodót összekotorni?

szerinted elhinne valaki egy újabb határidőt?

és ezt jól mutatja hogy relatíve nagy mozgás volt mostanában a papírban itthon is kinn is,

kezd elege lenni az embereknek a kamuból.

egyébként teljesen érthető hogy mindenki bizakodik, hiszen szinte mindenkit 1000 vagy inkább 2000 felett ültettek be.

amíg nincs egyértelmű csődbejelentés, csak ez a sumákoló időhúzás addig kénytelenek bízni, ez pszichológia, senki sem dobálja el már minden mindegy alapon.

végülis az tény hogyha valaki mondjuk 2000 ről -1500-ba van most, akkor már nem azért lesz öngyilkos ha a -1500 az -1900 lesz....

de valahol az is tény hogy egyszer mindenkinek szembe kell nézni azzal hogyha valami nem megy akkor azt a sokadik sikertelen próbálkozás után ne erőltessük.

rényi meg kitalálhat valamit, csak nem most.majd ha ez elül, a novókája megmarad, és a válságnak vége, néhány év múlva kreálhat még egy ilyen lufisztorit, de most szerintem már senki sem hinne neki.

Re: A genyóka vége.

#95580 BudFox Előzmény: #95576

neked nincs ? :-))

egyébként ha sokáig húzódik a dolog még..tuti hogy Rényi kitalál még valamit ami kihúzza őket a csávából..legalábbis remélem...más pénzforrás. támogatók...eladja a céget egy befektetőnek...vagy más cikk gyártásába fog..nemtudom..de sokáig már tényleg nem lehet húzni ezt a napelem gyárat...

2007 nyarán 1000-1060 forinton voltunk....ugyanez volt a helyzet mint ma..azért én még bízom benne hogy lesz majd valami..

Re: A genyóka vége.

#95576 Gazdagodó Előzmény: #95525

BRUHAHA, LOL, LOL, ROTFL, ROTFL, LTD, LTD.

Úgysem vallja be a sok szerencsétlen hogy 2000 felettről ül benne!!!

Majd 100 körül mondanak szépeket, napersze rám meg exre, nem is rényiékre, tuti nem.

Re: A genyóka vége.

#95525 BudFox Előzmény: #95516

kinek hány forintról van Genesis -e ?

nekem nincs...csak kíváncsi vagyok kik maradtak meg a régi "kemény magból"