Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: A genyóka vége.

Gazdagodó Előzmény: #95580

már régóta nincs.

valamikor néhány hónapja belevettem amikor lement 500-ra aztán felhúzták 700-ra,

na nem hazudom hogy alul vettem és felül adtam, valami 80 Ft körül fogtam /részvény ha jól emlékszem.

ez még a cogenco kamuzás előtt volt valamikor.

azóta én már tuti bele nem veszek, főleg most meg már hogy lejárt az utolsó határidő.

a gáz az hogy rényi mit tud most kitalálni?

semmit, ki hisz neki?

senki.

volt egy határidő , de már az is arra hogy mindent eladnak.ez a cogenco sunyi ügylet.

de ez sem jött be a második határisőre sem, a nagy befektető nem volt képes ennyi isőd alatt 50 millka dodót összekotorni?

szerinted elhinne valaki egy újabb határidőt?

és ezt jól mutatja hogy relatíve nagy mozgás volt mostanában a papírban itthon is kinn is,

kezd elege lenni az embereknek a kamuból.

egyébként teljesen érthető hogy mindenki bizakodik, hiszen szinte mindenkit 1000 vagy inkább 2000 felett ültettek be.

amíg nincs egyértelmű csődbejelentés, csak ez a sumákoló időhúzás addig kénytelenek bízni, ez pszichológia, senki sem dobálja el már minden mindegy alapon.

végülis az tény hogyha valaki mondjuk 2000 ről -1500-ba van most, akkor már nem azért lesz öngyilkos ha a -1500 az -1900 lesz....

de valahol az is tény hogy egyszer mindenkinek szembe kell nézni azzal hogyha valami nem megy akkor azt a sokadik sikertelen próbálkozás után ne erőltessük.

rényi meg kitalálhat valamit, csak nem most.majd ha ez elül, a novókája megmarad, és a válságnak vége, néhány év múlva kreálhat még egy ilyen lufisztorit, de most szerintem már senki sem hinne neki.