Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Roaring Kitty felszívódott

#895586 Koffein

ő volt azaz arc, aki kirobbantotta a Gamestop ralit és a #WallStreetBets világhódító útjára indult.. emberünk legendává vált, zsebre tett egy zsáknyi pénzt és eltűnt, mint aki jól végezte dolgát és ez jól is van így :)

Ha visszanézünk a 2021-es év kezdetére, olyan kaotikus a 2022-es év eleje...

https://www.reuters.com/technology/year-gamestop-c...

S&P 500

#895154 TrendMan

Ezt a szintet én is kinéztem magamnak.

Gondoltam, hogy nem engedik, hogy jóárasítva vegyem a shortot.

tegnapi öröm után, újra …

#895152 Koffein

tegnapi öröm után, újra kezd vérezni minden...

fb -20%

spot -18%

ereszt a lufi...

premarket

#895108 Fornit Előzmény: #895093

El sem hiszem, GOOG ath nyitás lehet könnyen. (20-as split is lesz benne)

Francért kellett eladnom, de erre az éles felmenetben az indexekben egyáltalán nem gondoltam.

(Shopify-t is vettem 800-on, az 850en ment ki még aznap)

Eddig ha bármit is megtartottam amin volt egy kis nyerő, készülhettem rá, hogy másnap aktiválódik a nullvédő.

premarket

#895093 Koffein

amd + googlet szépen zöldül kereskedés előtt...

googleba ekkora tépést ritkán látni

agyatlan részvényvásárlás

#894742 Fornit Előzmény: #894735

SP500 ath már közelebb, mint a pénteki alj.

Google +6% felett afterban, úgyhogy egy erős zöld nyitás holnap.

Kellett nekem eladni tegnap...

agyatlan részvényvásárlás

#894735 TrendMan Előzmény: #894734

És ez még eddig egy kis, moderált esésecske volt, a csúcstól még a -10 % se volt meg.

Ez az app törlés nagyon jól illeszkedik az általános IQ hanyatlás folyamatába. A strucc is épp ezt csinálta, amikor nem akart tudni a valóságról.

agyatlan részvényvásárlás

#894734 Koffein

"...2021 végére az úgynevezett „margin debt” állomány (az a pénzösszeg, amit a lakosságnak be kellene tolnia, hogy a számlaegyenlege egyáltalán nullába kerüljön) elérte a 300 milliárd dollárt."

a legszebb:

"Régóta lelkes olvasója vagyok a Reddit különböző tőzsdei fórumainak. Egyrészt érdekes látni, olvasni, hogy az emberek hogyan vélekednek a piacról, egyedi részvényekről. Másrészt nagyon jól le lehet követni az általános hangulatát a piacnak. Pár héttel ezelőttig a posztok többsége arról szólt, hogy XY mennyire sikeres volt az elmúlt időszakban, akár nominálisan, akár százalékosan milyen brutális mennyiségű pénzt keresett. Az elmúlt hetekben azonban szinte mindegyik poszt a kétségbeesésről, a hogyan továbbról, a „hogyan másszon ki ebből, amibe belekerült” történetről szól.

Az egyik legmegdöbbentőbb poszt azt írta le, hogy valakinek hogyan sikerült a pár ezer dolláros kezdőtőkéjéből 200 ezer dolláros adósságot összehoznia (margin debt). De

a legmegdöbbentőbb nem is ez volt, hanem a megoldás, amit az illető kitalált az adósság rendezésére: törölte az applikációt."

igaz is, ha nincs app, nincs is tartozás, hisz nem látja :D:D:D:D

https://g7.hu/penz/20220131/a-lakossag-agyatlan-re...

elmélkedés

#894723 Koffein Előzmény: #894718

Reméljük ezzel letudtuk :)

Azon gondolkodtam, lehet hogy a tegnapi beetetés volt? Hó végi záró beállítás oszt február elejétől ismét megjelenik az eladói nyomás? Remélem nem ez lesz a forgatókönyv...

elmélkedés

#894718 matgab Előzmény: #894698

ne izguljatok én Netflixet vettem, az biztos esni fog (bár a 400-as vételemet követően már volt 360 körül, - lehet ezzel letudtam a faktort?

elmélkedés

#894708 Fornit Előzmény: #894698

Én Google-t vettem ma. De asszem nem viszem át holnapra. Olyan vola van, hogy simán visszaadhatja az egészet.

(Szerk: el is tettem, 50$/rv)


elmélkedés

#894698 Koffein Előzmény: #894694

Teljesen jogos :) kettő közül a netflix a szexibb s kecsegtet gyorsabb nyerővel... addig nyammogtam, hogy végül a LAZR-be markoltam bele, majd elválik melyik hoz(ott volna) nagyobb hasznot...