Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

nem a bőrszínnel van a g…

#878031 Koffein Előzmény: #878027

nem a bőrszínnel van a gond, hanem hogy nem tudnak egymás mellett élni, mert a politika szétszakítja őket is. Az egyik oldal jobban uszít a másik ellen. Megy az érzékenyítés ezerrel, oszt a fehéret kell utálni, mert minden nyomorúságáért a fehér rassz tehet. Ezért az összes fehér térdeljen, akkor is, ha soha nem volt gyarmatosító, mert fehér a színe... így ezekkel a videókkal, csak az árkokat ássák, nagyobb gyűlöletet szítanak, annak ellenére, hogy a lányokat jó érzés tölti el, és most úgy érzik, hogy jól megmondták a magukét a rohadt fehér srácnak... gyorsban fel is tolták a netre, hogy tovább ossza a társadalmat....

Nem tudom, hogy megvan.e ez a sztori? kína vs oroszo. vs usa hadsereg toborzó videó... mindent elmond a nemzetről...


Igen, de az amcsi híradó…

#878027 TrendMan Előzmény: #878026

Igen, de az amcsi híradó felvételekben meg soha nem látsz fekete rendőrt.

lehet :) gondolom az ily…

#878021 Koffein Előzmény: #878019

lehet :)

gondolom az ilyen sztorik miatt is keményebbek a feketékkel a fehér rendőrök...


Másrészt híradó részlete…

#878019 TrendMan Előzmény: #878018

Másrészt híradó részletekben mindig csak fehér rendőrt látni.

Lehet, hogy a fekete rendőr amolyan Hollywood-i kamu.

én is ezt látom, fekete …

#878018 Koffein Előzmény: #878017

én is ezt látom, fekete rendőrök nyilatkoznak, fekete rendőr lő fekete bűnözőt. Ez probléma? :)

Lehet azt kéne törvénybe iktatniuk, hogy fehér embert fehér rendőr lőhet le, feketét fekete rendőr, kínait kínai rendőr, félvér bűnözőt csakis félvér rendőr ... így nem lesz kavarodás, félreértés a kamera előtt... más rasszú, akkor sem lőhet, ha hamarabb ér a helyszínre..

Egyébként az a szóváltás…

#878017 TrendMan Előzmény: #878016

Egyébként az a szóváltás jó volt, hogy a fehér az nem egy kultúra, ezért nem fér bele a multikulturális helyiség fogalmába.

Ez tetszett.

De mér'? Fekete rendőrök nincsenek? Azoknak az élete nem számít?

Én a TV-ben mindig azt látom, hogy egy fehér meg egy fekete nyomozó kéz-a-kézben a rossz fiúk ellen.

Nem így van?

A videó alapján, az egés…

#878016 Koffein Előzmény: #878014

A videó alapján, az egész abból indult, hogy az egyik fehér srácnak a laptopjára az van felmatricázva, hogy police lifes matter (rendőrök élete számít) és ez sértette a lányokat, mert a rendőrök lelövik a feketéket... gondolom, ha az lett volna a matrica, hogy blm, akkor semmi probléma nem lett volna...

én így értem

#878015 TrendMan Előzmény: #878013

Ha jól értem, valamilyen közös egyetemi térségről van szó, amelyet néhányan előszeretettel multikulturálisként aposztrofáltak.

Néhány fehér diák beült ide tanulni (fiúk) és az egyikük laptop-ján --> Police lives matter (a rendőrök élete is számít) matrica volt.

Ezen 2-3 - ha jól láttam színes - diáklány felháborodott és azt mondták, hogy ez számukra irritáló és rasszista.

Szerintük az egyetemen minden más terület a fehérek kezében van, nekik csak ez az egy multikulturális terem jutott és az irritáló, rasszista fiúk a még irritálóbb és még rasszistább matricájukkal húzzanak el a búúúúúúúúúúúúsba ...

És, mint lenne szokott, a hangosabbnak lett igaza.

A két fehér srácot akarj…

#878014 Fornit Előzmény: #878013

A két fehér srácot akarják nem szép szavakkal távozásra bírni, mert ez egy multikulturális terem, ahol fehéreknek nincs helye, meg különben is a fehéreknek nincs kultúrájuk, meg rasszisták és fehér felsőbrendűségisták stb.

Nagyon okosnak érzi magá…

#878012 Koffein Előzmény: #878011

Nagyon okosnak érzi magát a leányzó. Működik a megosztás rendesen, ez kell a politikusoknak, jó katonák... ebből a szarból tudnak táplálkozni...

Végre lazítanak a fiúk.K…

#877766 TrendMan Előzmény: #877744

Végre lazítanak a fiúk.

Kíváncsi lennék, úszni tudnak-e a mélyvízben?