Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

én is ezt látom, fekete …

#878018 Koffein Előzmény: #878017

én is ezt látom, fekete rendőrök nyilatkoznak, fekete rendőr lő fekete bűnözőt. Ez probléma? :)

Lehet azt kéne törvénybe iktatniuk, hogy fehér embert fehér rendőr lőhet le, feketét fekete rendőr, kínait kínai rendőr, félvér bűnözőt csakis félvér rendőr ... így nem lesz kavarodás, félreértés a kamera előtt... más rasszú, akkor sem lőhet, ha hamarabb ér a helyszínre..

Egyébként az a szóváltás…

#878017 TrendMan Előzmény: #878016

Egyébként az a szóváltás jó volt, hogy a fehér az nem egy kultúra, ezért nem fér bele a multikulturális helyiség fogalmába.

Ez tetszett.

De mér'? Fekete rendőrök nincsenek? Azoknak az élete nem számít?

Én a TV-ben mindig azt látom, hogy egy fehér meg egy fekete nyomozó kéz-a-kézben a rossz fiúk ellen.

Nem így van?

A videó alapján, az egés…

#878016 Koffein Előzmény: #878014

A videó alapján, az egész abból indult, hogy az egyik fehér srácnak a laptopjára az van felmatricázva, hogy police lifes matter (rendőrök élete számít) és ez sértette a lányokat, mert a rendőrök lelövik a feketéket... gondolom, ha az lett volna a matrica, hogy blm, akkor semmi probléma nem lett volna...

én így értem

#878015 TrendMan Előzmény: #878013

Ha jól értem, valamilyen közös egyetemi térségről van szó, amelyet néhányan előszeretettel multikulturálisként aposztrofáltak.

Néhány fehér diák beült ide tanulni (fiúk) és az egyikük laptop-ján --> Police lives matter (a rendőrök élete is számít) matrica volt.

Ezen 2-3 - ha jól láttam színes - diáklány felháborodott és azt mondták, hogy ez számukra irritáló és rasszista.

Szerintük az egyetemen minden más terület a fehérek kezében van, nekik csak ez az egy multikulturális terem jutott és az irritáló, rasszista fiúk a még irritálóbb és még rasszistább matricájukkal húzzanak el a búúúúúúúúúúúúsba ...

És, mint lenne szokott, a hangosabbnak lett igaza.

A két fehér srácot akarj…

#878014 Fornit Előzmény: #878013

A két fehér srácot akarják nem szép szavakkal távozásra bírni, mert ez egy multikulturális terem, ahol fehéreknek nincs helye, meg különben is a fehéreknek nincs kultúrájuk, meg rasszisták és fehér felsőbrendűségisták stb.

Nagyon okosnak érzi magá…

#878012 Koffein Előzmény: #878011

Nagyon okosnak érzi magát a leányzó. Működik a megosztás rendesen, ez kell a politikusoknak, jó katonák... ebből a szarból tudnak táplálkozni...

Végre lazítanak a fiúk.K…

#877766 TrendMan Előzmény: #877744

Végre lazítanak a fiúk.

Kíváncsi lennék, úszni tudnak-e a mélyvízben?

Egy másik topikba volt e…

#877632 Koffein Előzmény: #877630

Egy másik topikba volt ez a cikk téma, hogy

"A tudósok gyors és radikális lépéseket sürgetnek; fel kell számolni a fosszilis energiahordozók felhasználását, mérsékelni kell a szennyezést, helyre kell állítani az ökoszisztémákat, növényi alapú étrendre kell áttérni, szakítani kell a jelenlegi növekedési modellekkel és stabilizálni kell a bolygó népességét"

ez alapján beleillik a képletbe, hogy ha minél több meleg van, akkor kevesebb gyerek is születik, mert nem mindegyik meleg fog akarni gyereket... habár már azóta kiderült, hogy férfiak is szülhetnek, meg terhes ffi emojik is jönnek... de ezt minimálisnak gondolnám, akik vállalnák is...

https://telex.hu/zacc/2021/09/15/jon-a-terhes-ferf...

Ha az előző népesség teóriát elfelejtem, s más szemszögből próbálom nézni, akkor az is lehet, hogy egyszerűen az lmbtq lobbi nem tud leállni. Elérték a céljukat? Mondjuk ki, hogy el, az emberek többsége magasról csinál a melegekre. Elfogadják őket. Nem kell börtönbe vonulniuk, nem kell szégyenkezniük stb.. Mit csinál a lobbista? Elkezd gondolkodni s felkiált: Bassza meg, nem lesz munkám!! oké, oké, brainstormingoljunk gyerekek! toljuk tovább a szekeret, gyerekeket érzékenyítsünk, be kell jutni a sulikba, ha bejutottak, akkor már az óvoda a cél, ha már az is megvan, akkor a szülészet... toljuk tovább, találjunk ki újabbnál újabb őrültséget, hogy legyen állásunk... s ennek a média teret is ad, minden extremitást a pofánkba toll és ha megbotránkozol, akkor nem vagy elfogadó, megbélyegeznek... ha ezt nem fogadod el, akkor egy múlt századi idióta vagy https://velvet.hu/elet/2019/06/02/desmond_is_amazi...

S itt felvetődik a kérdés, hogy miként engedhetik, hogy egy 2 éves gyereket nőnek öltöztessen az anyja? S ezt a média állva tapsikolja, hogy mennyire jó fej az anyuka...

van pár film meg sorozat…

#877630 Ibiza Előzmény: #877614

van pár film meg sorozat és egyszerűen félelmetes..5percenként buzulás.. miközben a bevándorlóktól várják azt, ne öregedjen Európa. a "fehér" gyerekeket meg érzékenyítik.
Röhögcsélhettek de ez inkább roppant nagy veszély és valami nagy szisztéma része.

Te tudod hova változol. …

#877629 Ibiza Előzmény: #877625

Te tudod hova változol. Szempillaspirált váltottál? :D A sok fiatal fiú meg már menstruál és csupaszok mint a csiga.

ne reménykedj, én már ma…

#877628 Ibiza Előzmény: #877623

ne reménykedj, én már maradok megcsontosodott nőimádó. :)


Jó hát a korral változik…

#877625 KawaBazsy Előzmény: #877623

Jó hát a korral változik az ember.. Ha meg már nagyon a B oldal forog, akkor mindent ki kell próbálni.. :-)))