Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Cleu

#877953 matgab Előzmény: #877951

El kellett mennem ma a gyerekért a bölcsibe. Elindultam az irodából, rápillantottam a CLEU árfolyamára és szélesre kúszott a mosoly az arcomon, amikor megláttam , hogy épp +10%-ról 18%-ra emelkedett a növekedés üteme.

Vezetés közben 1-1 piros lámpánál ránéztem...

Az első piros lámpa után már csak +1,7% - áhh gondolom, most indul a kereskedés, mindjárt megindul ...

Második piros lámpa után ránézek -17%... What the fuck?! gondoltam, rossz részvényre kattintottam??! Megnézem jobban, bazzeg tényleg...

Harmadik piros lámpa -22%... Húú bazzmeg, csak visszarántják...

Bárcsak bent lettem volna az irodában...

4. piros lámpa -27%...

5. lámpa -33%

6. lámpa -42%...

Megérkezem a gyerekhez :-50%

Kb. 25 perc alatt elintézték.

Ja és a "poén", hogy menet közben felhívott az asszony, hogy mégis oda tud érni a gyerekért a bölcsibe - nem is kellett volna elmennem érte...

Úgyhogy a játszótérre kiérve eladtam az Oatly-t és az Acadia-t (Figyelem 2 héten belül 20-50% plusz várható!) és vettem belőle CLEU-t...

2,08-on először, aztán visszazuhant 1.85-ig, aztán vettem 2.03-nál, akkor visszaesett megint 1,9-ig...

Most 2.14, de érdekes mert valamiért a China Online Edu Gr (amivel mindig összekeverem én is a saját CLEU-mat) is beesett vagy 13%-ot...

Szóval nem tudom már megint mi a faszt talált ki Kína?!?!

Seadrill

#877937 matgab Előzmény: #877936

Northern Data-nak elvileg szeptemberre ígérték a beszámolóját...

Hát nem tudom, mert a szeptemberből már nem sok van. Gondolom, ha eladnám, akkor kijönne a beszámoló, amiben azt mondanák, hogy minden szuper, sőt még annál is jobb és a kripto szárnyalna.

Ha meg megtartom, akkor nem jön ki a beszámoló és kiderül, hogy egy Wirecard-nal is nagyobb csalást láthattunk.

Seadrill

#877936 matgab Előzmény: #877917

Seeadrill-t azt 0,9-nél sikerült megvennem egy drgább szelvény erejéig. Most várok, gondolkozom a hígításon, de annyi pénzt már nem tennék bele...

Közben a K+S elérte az új beker áram. kár volt olyan gyorsan visszavenni.

K+S

#877917 Koffein Előzmény: #877824

Seadrill kb ott van, ahol a megindulás előtt volt. Itt érdemes lottószelvényt venni.. 1re betenni eladásra oszt az elkövetkező hónapokban, vagy évekbe csak megtépik..

Kezd újra kiegyenesedni, mint az EKG https://invst.ly/w3tvo

K+S

#877914 walex Előzmény: #877770

Csak úgy jelzem, hogy kivágtam egy adag (még egy olcsóbb bekker árú) MOL-t 2362-nél, persze nem sokkal utána fordult.

Ha a héten átmegy 2450-en, betojok.

K+S

#877828 Tapasz Előzmény: #877767

Csak a mai nap: az egyik szamlámon lévő hati short pakkot lezártam 51490-n, hogy majd eladok drágábban. Aztán nem sokkal utána visszanyitottam 51400-on. Záras elòtt nem sokmal beálltam visszavételre 51180-ra. Teljesült, de most bezzeg ment tovább lefelé. Mindegy, a nagy pakk shortok megvannak még. Úgy érzem, hogy most ez nem egy sima korrekció lesz.

K+S

#877824 matgab Előzmény: #877785

Valahol azért szépen el tudom találni a randomban beállított kb. 200-250 részvény közül a 2 legszarabból is van...

Seadrill -17%, KULR -6,7%...

Valahol ez már tehetségnek számít. Egyszer lenne olyan, hogy a TOP 2-ből van...!

K+S

#877770 matgab Előzmény: #877722

MOL-nak nem feltétlenül jó a növekvő üzemanyagár - illetve fordÍtva is igaz volt, az eső olajár sem ütötte meg.

Ennek a titka az az olaj feldolgozó iparágában van. Eső olaj esetén a beszerzési ára alacsonyabb volt , amit a feldolgozott olaj és vegyipari termékek árának kevésbé hektikus árváltozása miatt extra profitot ér el, míg az emelkedő árak hatása ezzel pont ellentétes.

A MOL esetében meg egyre inkább kérdés, hogy meddig tudja növelni szolgáltatói üzletágának részesedését - mert hosszú távon mi lesz a MOL-lal, ha az autók átállnak elektromos üzemeltetésűvé? Illetve ha mindenki otthon fog tölteni, akkor ki fogja a kutaknál a szolgáltatásokat igénybe venni?

K+S

#877768 matgab Előzmény: #877767

Amúgy a 12.85-ön eladott K+S-em, amit pénteken 13.05-nél sikerült visszavennem már most majdnem -10%-ban van.

Amit vettem az régen is esett két hét alatt 10%-ot.

A változás annyi, hogy mostanában az esetek 80%-ban már napon belül esik vagy max a következő 2-3 nap alatt, illetve gyakran nem 10%-ot hanem inkább 20-50%-ot.

K+S

#877767 matgab Előzmény: #877706

akkor úgy vagyunk itt a tőzsdén , mint a klasszikus viccben...

Szopni járunk ide...

Ha nem ismerné valaki:

"Megy a vadász az erdőben, egyszer csak meglát egy barlangot. Belő kettőt, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve

- Ejnye vadász, megpróbáltál megölni. Ezt egy módon úszhatod meg, ha lesz*psz.

A vadász nem tud mit tenni, megteszi amit a medve kért. Másnap megint elmegy a barlanghoz, ezúttal egy géppisztollyal. Beleereszt egy sorozatot, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve

- Ejnye vadász, megint megpróbáltál megölni. Ezt egy módon úszhatod meg, ha lesz*psz.

Hát a vadász megint megteszi, hogy mentse az életét. Harmadnap már semmit sem bíz a véletlenre, teljesen felfegyverkezve megy a barlanghoz. Beereszt 3 rakétát. Hatalmas dörrenés, a barlang teljesen összeomlik, óriási porfelhő.A vadász már épp elégedetten indulni készül, mikor a romok alól sértetlenül előmászik a medve a vállát porolgatva

- Vadász, vadász te sz*pni jársz ide.."


K+S

#877759 picirigo Előzmény: #877706

Egyszerűen olyan a piac most, hogy a 10% nyerőre már stopot kell rakni, különben gyorsan -10%-ban találod magad.

Én általában beszopom....

K+S

#877722 walex Előzmény: #877706

Mostanában nekem is ilyen szériám van. Hihetetlen. Amint veszek valamit, még aznap fordul és esni kezd. Ha eladok valamit, ami tököl jó ideje, utána megindul.

Most épp tele vagyok MOL-lal, naná, hogy tököl. Ha eladnám, tuti kitör, de nem adom.

3000 alatt nem, brutál jó Q3 lesz szvsz, ment mindenki ész nélkül, lassan 500 Ft egy liter sima üzemanyag.

K+S

#877706 Tapasz Előzmény: #877704

Én. Ha veszek valamit, ami emelkedik, az el kezd esni. Ha esik, veszek, az esik tovább.

Ha van valamin nyerőm egy kicsi, ha realizálom, akkor tovább nőhetne a nyerőm. Ha nem, akkor újból minuszba megy. Tiszta rulett ez a kib....szott tőzsde. Más meg halálra nyeri magát ...

K+S

#877620 matgab Előzmény: #877586

tegnap a stop loss épp kiütötte a 12.85-ös eladási megbíztásomat a K+S-nél... Persze, hogy ma mindjárt 2%-ot rallyzik.