Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

igen, ha nem is szétbomb…

#877082 Ibiza Előzmény: #877010

igen, ha nem is szétbombázzák de kicsi de hatékony bombával szétnyomják vagy használhatatlanná teszik. Egy kézigránát a motortérben már segít.

Amerikaiak máris fizetne…

#877080 Fornit

Amerikaiak máris fizetnek a táliboknak. (Gondolom ezt nem ingyen tették)

https://www.portfolio.hu/global/20210901/titkos-me...

Nem az UTÁN kellett volna kivonulni, hogy kiviszik az embereket, és a hadi felszereléseiket?

Nem kivonultak, hanem megadták magukat, a letérdelés egy igazi neoamerikai value lett.

NFT

#877045 TrendMan Előzmény: #877044

Szép rajz!

Ki merné ezek után azt mondani, hogy bármelyik részvény nem ér meg néhány száz dodót?

NFT

#877044 Fornit Előzmény: #877041

Tessék, itt van eladó potom 4000 usa dollár.

A címe:

"Vadászaton a piros bajuszú bácsikkal"

213nnnnn.jpg:))))

Érdeklődni itt :)))

Száműzik a húst a berlini egyetemi menzákról

#877035 Fornit

https://444.hu/2021/08/31/szamuzik-a-hust-a-berlin...

"Száműzik a húst a berlini egyetemi menzákról

A Guardian azt írja, a németországi egyetemek kínálatának most 30-50 százalékát teszik ki a vegetáriánus ételek, de a fővárosban olyan sok diák követelt klímabarát menüt, hogy muszáj volt változtatni. 2019-ben 5,6 millióan ebédeltek a berlini egyetemi menzákon, ugyanekkor a diákok 13,5 százaléka mondta magáról, hogy vegán, és 33 százalék, hogy vegetáriánus."

Tehát a 46,5% követelésére, az 50+ % ellenében, mert ezeket az is zavarja, ha valaki más nem vegetáriánus.

(engem igazándiból ez a 46% is meglepett, nem gondoltam volna ennyit.)

Télen milyen lesz a klímabarát zöldség dél amerikából?


Akkor ezeket már csak ak…

#877021 TrendMan Előzmény: #877019

Akkor ezeket már csak akkor lehet megismerni, amikor Allah Akbar-t kiáltanak?

Lehet, hogy a világ olya…

#877014 TrendMan Előzmény: #877012

Lehet, hogy a világ olyan virtuális irányba mozdul, amit eredeti józan, paraszti ésszel már nem lehet megérteni.

Apropó:

Néhány ismerőssel arról beszélgettünk, hogy nem értjük, az emberek miért tetováltatják magukat. (?)

Most mesélte nekem egy eladónő, aki 60.000 Ft-ért egy bazi nagy kövi rózsát tetováltatott a karjára, hogy ő ezt megérdemli, mert már megdolgozott érte.

Abból a törpe fizetésből elköltött hatvan ruppót erre az elméletben értelmetlen célra.

Ezt érti valaki?

maga az NFT piacba van l…

#877012 Koffein Előzmény: #876990

maga az NFT piacba van logika, pl egy jelenkori művésztől megveszel egy képet 10ezerért, amit egy év múlva eladsz 100ezerért, akkor ő ebből a tranzakcióból részesül, mint ahogy a további tranzakciókból is. Az offline világban nem, mert nincs ilyen szerződés, de az nft erre lehetőséget ad, hogy a digitális változat mellé, az ember kap egy valódi képet is. Ennek van létjogosultsága, de ennek a köves sztorinak nem sok... max annyi, hogy aki megvesz 1milláért egy grafikát egy kőről, az elmondhatja magáról, hogy ezt megteheti, hisz annyira gazdag...

Igen, ez nagyon fura, ho…

#877010 Koffein Előzmény: #876994

Igen, ez nagyon fura, hogy mindent otthagytak, a filmekben is kivonulás után küldik a bombázókat, amikor mindent porig bombáznak... a valóságban meg mindent otthagynak az ellenségnek... az is lehet, hogy a megegyezés része volt, vagy ennyire agyatlanok dolgoznak a pentagonba/cia-nál, hogy erre nem gondoltak...

értem én , hogy drága és…

#876994 matgab Előzmény: #876993

értem én , hogy drága és költséges szétszerelni, de nem lett volna egyszerűbb ezeket a gépeket felrobbantani, mielőtt kivonulnak??

https://www.portfolio.hu/global/20210831/videon-ah...

Vagy nem az volt a cél, hogy ne jussanak ezek a fegyverek arab kézre?

Átadott együttműködők listájával stb stb... Hát nem tudom, a Szovjetunió kicsit más módon küzdött anno a 2. VH-ban, ott a felperzselt föld taktikája volt az eredményes módszer, nem az ellenségnek átadott fegyverek és kiképzett emberek taktikája...

pénzmosás is lehet. Japá…

#876993 Ibiza Előzmény: #876990

pénzmosás is lehet. Japánoknál is iszonyat pénzeket fizetnek tonhalért meg dinnyékért, szőlőfürtökért, egyből az jött le ez vagy adó a jakuzának vagy pénzmosás vagy így fizetnek ki embereket, esetleg a havala intézménye.
Kripto pénzeknek lesz keletje a bankok nagy része - a nagy bankok 100%a- befektetnek ebbe. Eddig is a virtuális pénz ment.
Az árnyékbankok is ebbe az irányba mozdulhatnak. Ha lesz átlátható lakossági megoldása akkor be fogják vezetni. Lesz a szürke pénzmozgás és az átlátható lakossági.

elképesztő agyatlanság, …

#876990 matgab Előzmény: #876975

elképesztő agyatlanság, nem követ vettek amúgy, hanem egy kőről készült grafikát.

Komolyan azt hiszik az emberek, hogy érni fog ez valamit? Én személy szerint még a kripto valutákban sem hiszek, de annak még lehet egy olyan alternatívája , hogy felváltja a mai pénzrendszert -bár ezt valszeg pont a központi bankok akadályoznák meg, illetve tennék kötelezővé saját kripto rendszerük elfogadását , még ha el is fogadnák.

De mi a franc ér egy digitális semmitmondó ábrán millió dollárokat?

jaja, max fokozaton tolj…

#876975 Koffein Előzmény: #876972

jaja, max fokozaton tolják a hülyeséget... nemrég vettek egy követ 1milláért... ez is mutatja, hogy mennyi pénz van a rendszerbe, hogy ilyen faszságokra ellőnek eszméletlen mennyislgű pénzt... twitteren követek pár bitcoinos oldalt, s ahogy látom most kövek, majmok, kutyák pörögnek...