Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

lelővik a reddit forradalmat

#872388 Koffein
"Az amerikai értékpapír felügyelet alaposan vizsgálja, nem kell-e drasztikusan megváltoztatni az online tőzsdei kereskedésre vonatkozó szabályokat, miután az év elején kisbefektetők egy csoportja alaposan megleckéztetett egy csomó hivatásos befektetőt."

https://www.napi.hu/tozsdek-piacok/robinhood-games...

ibm

#872375 Fornit Előzmény: #872373

Bezos kipakolt a napokban 2,5 billióért, kijött a hír, amazon zöld maradt a tegnapi erősen piros tech napon is.

ibm

#872373 Koffein Előzmény: #872368

insiderek folyamatosan adnak, főleg zuckerberg, meg bezos... nem is értem, hogy honnan van annyi rv-e pl zucki gyereknek, amikor azt jelzi a finviz, hogy shares total 0

Roku

#872367 Koffein Előzmény: #872364

Ha jól rémlik, az én voltam :) Bocsi! szarul is érzem magam, hogy lebeszéltelek... és amint látod, még mindig nem értem, hogy mire fel veszik ennyire ezt a kütyüt? ezeregy féle van belőle, sőt már az újabb tévékbe is benne van, hogy eltudod érni a szolgáltatókat wifin keresztül.. még venni se kell ilyen kütyüt... érthetetlen :))

Ebből is jól látszik, hogy nem kell másra hallgatni, ha van egy megérzés, egy ötlet, bele kell venni. Max meghallgatjuk a mások véleményét, osztunk, szorzunk és azt csináljuk, amit mi jónak látunk :)

Roku

#872364 matgab Előzmény: #872328

Ne is mondd! Azt hiszem én írtam róla itt elsőként, de akkor 17 USD volt , de lebeszélt róla valaki, hogy ez is egy a sok közül,semmi extra...

ibm

#872362 Koffein Előzmény: #872348

1 millió helyett 266e és az indexek "még" zöldben :))

"Nagyon gyenge munkaerőpiaci adat érkezett ma nyitás előtt, az NFP szám csak 266 ezres növekedést mutatott, holott áprilisra 1 millió főt várt az elemzői konszenzus. A munkanélküliség közben 6,1 százalékra emelkedett a várt 5,8 százalékra történő csökkenés helyett, ami szintén igen gyenge."

#ToTheMoon :P:D XD :D

Alright guys, everything is on sale one last time before EoY. Picks for Q4,  potential gain, and why? : CryptoCurrency

ibm

#872348 Koffein Előzmény: #872329

nem várnék óriási mozgást, amint látjuk intézményiek, meg hedge fundok visszahúzódtak... a finvizen is ezt látni, small traders üti a hedge fundokat...

Roku

#872328 Koffein
Ezt a Rokut nem kicsit néztem be... habár máig nem értem, hogy mivel tud többet, mint egy apple tv, google chromcast, vagy a xiaomi mi box s társai... :-/


"A Roku streaming platform részvényei emelkedtek csütörtökön, miután a vállalat beszámolt első negyedéves eredményéről. A San Jose-i székhelyű vállalat az első negyedévre részvényenként 54 centes nyereségről számolt be. A bevétel elérte az 574,2 millió dollárt, amely 79%-kal nőtt éves szinten. Az elemzők részvényenként 13 centes veszteségre számítottak 491,6 millió dolláros bevétel mellett. A társaság egy évvel ezelőtt 321 millió dolláros árbevételt jelentett. Ha így folytatja a Roku az idei lehet az első nyereséges éve a társaságnak. Tegnap a vállalat részvényei 6,6 %-os mínuszban zártak, ám jött a jelentés és a zárás utáni órákban 9%-ot erősödött a részvény árfolyama."

kitárazás - betárazás

#872309 Koffein

sejtettük, hogy valami ilyesmi van a háttérben...

a hedge fundok, intézményiek nettó eladók, ezért esik minden, miközben a kishalak vásárolgatnak...

A bofa elemzői azt javasolják az ügyfeleliknek, hogy májusba vegyék meg az esést és júl legkésőbb augusztusba adják el


https://seekingalpha.com/news/3690953-hedge-fund-s...

shell

#872294 TrendMan Előzmény: #872288

Az meg az ördögi, hogy sok fogyasztó, akinek van elég pénze, gondolja úgy, hogy ő ezt megfizeti és majd mások tesznek helyette valamit.

shell

#872288 Koffein Előzmény: #872287

és ez a zseniális benne, hogy globálisan a shell fogyasztóinak a 10%a simán kifizeti és ennyivel több pénz marad a shell pénztárcájába, aminek a részvényesek örülnek, hisz ennyivel több osztalékot tud a cég kifizetni... :)