Regisztráció Elfelejtett jelszó

Sport

UEFA vs Szuper Liga

#871373 TrendMan

Érdekes olvasóként követni a Szuper Ligával kapcsolatos indulatok forrását: Én már azt sem értem, miért gondolja azt 12 klub, hogy ezzel a ligával akkor majd még jobban tudnak keresni?

https://www.kicker.de/zwoelf-topklubs-bestaetigen-...

Nem inkább arról van szó, hogy az UEFA CL reformját ellenzik?

Erről a reformról se lehetett sok jót hallani.

A Szuper Liga kérdésében már ő is szólásra emelkedett:

https://telex.hu/sport/2021/04/19/europia-szuperli...

3:3

#870597 matgab Előzmény: #870594

Igen én is kerestem összefoglalókat, de nem volt a neten semmi, csak egy két videojáték...

Gera játékát nagyon szerettem, mert a játéka nagyon intelligens volt. De maga Gera sohasem volt nagyon intelligens. Csupaszív egyszerű srác volt és nagyon különleges egyedi mozgása volt, ami lehetővé tette, hogy jó játékos legyen.

De soha nem arról volt híres , hogy óriási indításai , vagy nagyon fineszes passzai lettek volna. Küzdött, akart, gyors és szokatlan mozgása volt. És jó rúgótechnikája.

Ebből , mint vezetőedző nem sokat tud kamatoztatni. Jó lenne segédedzőnek, hogy technikailag képezze a fiatalokat, hogy fedezze a labdát, hogy rúgja stb. stb. De nem lát a pályán úgy, ahogy Guardiola, vagy Iniesta. Vagy akár egy Zidane.Vagy, hogy egy közelebbi példát mondjak, akár mint Marco Rossi.

3:3

#870594 TrendMan Előzmény: #870591

Belealudtam a második félidőbe, de a két gyorsan bekapott gólt azt hallom nagy védelmi hiba előzte meg.

A másodiknál talán Lovrencsics passzolta el magát.

Totál gáz, hogy ahogy fejlődik a világ, egyre nehezebb egy épkézláb összefoglalót találni a történésekről!

+++

Szerintem az angolok ellen se kell letolni a gatyát ijedtünkben, ott is pontot és pontokat lehet szerezni!

+++

Gera azt mondja az U21-eseknek, hogy 'Egyenesítsék ki a hátukat!'

Hát nehéz elképzelni, hogy ezzel egy U21-es válogatottat tűzbe lehet hozni.

Jelenleg úgy érzem, Gera nem edzőnek született.

3:3

#870591 matgab Előzmény: #870589

Én nem láttam sajnos a meccset... De.azért azt gondolom hogy azért 2-0-ról egy jobb csapat az már megtartja az eredményt...

Persze szép ez a 3-3, de San Marino és Andorra nem fog labdába rúgni, Anglia meg első lesz a csoportban.

Tehát itt az Albánia , Magyarország, Lengyelország fog keményen küzdeni egymással. Persze lehetnek vesztett pontok akár Andorra ellen, de nem valószínű és lehetnek elcsípett pontok Anglia ellen is. De meghatározó az egymás elleni meccsek lesznek és itthon a lengyeleket 2-0-ról nagyon jó lett volna kipipálni, akkor is ha nem volt Szoboszlai a pályán. Ez a 2 pont illetve 3 , mert a lengyelek is szereztek egyet) nagyon hiányozhat a végén. Persze lehet , hogy a meccs előtt azt mondtuk volna, hogy az egá és megfelelő eredmény.


3:3

#870589 TrendMan Előzmény: #870574

Szóval, ha a következő elméletben könnyebb meccset be tudják húzni, akkor ez az eredmény elfogadható - eddig.

Fiola és Sallai egész jó…

#870574 TrendMan Előzmény: #870568

Fiola és Sallai egész jók.

Kleinheisler egy csoda!

A bíró is eddig egész jó.

Úgy látom a magyar kezdő…

#870568 TrendMan

Úgy látom a magyar kezdőcsapatban lesz legalább két Szalai és lesz egy Sallai is.

Kizárt, hogy ezt a lengyelek le tudják követni!

1 : 0 ide !!!

Ebben az volt igazán bos…

#870547 TrendMan Előzmény: #870533

Ebben az volt igazán bosszantó, hogy egy ijedt nyuszi hozzájuk képest oroszlán lett volna ezen a meccsen.

:-)Úgy látom a fiúk köze…

#870533 TrendMan Előzmény: #870532

:-)

Úgy látom a fiúk közelről követik az eseményeket.

Ha már néző nincs, akkor legalább ők nézik.

Nem tudom a mai U21 mérk…

#870513 TrendMan

Nem tudom a mai U21 mérkőzés miatt aggódjam jobban a németek ellen vagy a holnapi vb-selejtező miatt a lengyelek ellen?

Ha jól tudom Gera eredménylistája eddig az U21 kapcsán nem túl acélos. Finoman fogalmaztam.

sport járvány idején

#868659 matgab Előzmény: #868629

Az nem ugyanaz a Kovacsevics. Frimpongot adták el. És egyelőre Tocmak-ért sem hajlandóak annyit fizetni, mint amennyit kér érte a Fradi.

A Kovacsics nevű legjobb…

#868436 TrendMan

A Kovacsics nevű legjobb horvát játékosát eladta a Fradi?

A Chelsea-ben bukkant fel hasonló nevű most.

???

A Kicker ismét Dárdairól cikkez, edző és menedzserváltás a Herthá-nál (!)

#868130 matgab Előzmény: #868115

szerintem simán vállalható. Pali most majd 2 évig pihenhetett.

A klub anyagilag megerősödött és elvileg erősebb kerete van, mint anno, azaz többet tud rotálni, erősebb a versenyhelyzet.

Nyilván ismeri a játékosokat, a téli átigazolási szezonban még meg tudnak szabadulni azoktól , akik személyiségükben nem megfelelőek és talán tudnak egy két olyan játékost venni, akik viszont azok lesznek.

Pali meg ebben a motiváció hirtelen fellendítésében jó, neki extra nehézséget a motiváció fenntartása okozza inkább, ezért is égett ki ennyire hosszú távon. Ugye egy ifi csapatot nem annyira nehéz motiváltnak tartani, hiszen ott a természetes motiváció, hogy fel akarnak kerülni a nagy csapatba. Illetve bekerülnek az ifibe és onnan 2-3 év alatt tovább is mennek, nem kell egy-egy műr jól lakott játékost akár 3-5 évig is motiváltan tartani.

A Kicker ismét Dárdairól cikkez, edző és menedzserváltás a Herthá-nál (!)

#868115 TrendMan Előzmény: #868105

Fel is kérték Dárdait egyenlőre köztes megoldásként:

https://www.kicker.de/hertha-trennt-sich-von-labba...

Nem tudom ez mennyire hálás szerep.

Összevásároltak mindenféle drága játékost, olyan a csapat, mint egy színtársulat rengeteg primadonnával, se védelem, se vezéregyéniség, ebből lehet és hogyan működőképes elegyet szerkeszteni?

Az InfoStart lepipálta az Index-et, ahol még semmilyen aktuális hír nincs: https://infostart.hu/sport/2021/01/24/hertha-szaba...

Tehát -->

InfoStart = 1 pont

Index = 0 pont

Origo = 1 pont

Telex = 0 pont

Mindenesetre k+a érdekes!

A Kicker ismét Dárdairól cikkez, edzőváltás ismét a Herthá-nál (?)

#868105 TrendMan

A Hertha sorozatos vereségei után úgy tűnik Klinsmann után most már Labbadia is lassan távozik.

A Kicker címlapján már Dárdairól cikkezik:

https://www.kicker.de/labbadia-vor-der-abloesung-7...

Érdekes lenne látni, hogy Dárdai mire képes a jelenlegi, elméletben alaposan felturbózott kerettel?